Servery o vzdelávaní

Homeopatické vzdelanie, školenie a kurzy pre profesionálov a laikov podľa noriem EU.

http://www.homeopaticka-fakulta.cz/

Medzinárodná vzdelávacia spoločnosť zameraná na využitie outdoor metodiky pri práci s managementom a zamestnancami. (diagnostika, vzdelávanie, komunikácia, teambuilding, leadership, Assesment Centre).

http://www.omt.cz/

Organizovanie vzdelávacích kurzov v oblasti bytového dizajnu.

http://www.alfaedu.biznisweb.sk/

Prijímačky na VŠ, maturita, kurzy, rady, testy, knihy a referáty. Využite možnosť konzultovať vaše otázky s odborníkmi zo Slovenského inštitútu vzdelávania.

http://www.studentchat.sk/

Vzdelávanie formou seminárov, kurzov a tréningov v oblasti manažmentu, predaja, marketingu, komunikácie a medziľudských vzťahov.

http://www.success.sk/

Články o autizme, liečba tohoto postihnutia a vzdelávanie o ňom. Hudba, filmy o autizme a preklady zahraničných článkov.

http://autismus.bloguje.cz/

Vyhľadávací portál o vzdelávaní, ktorý obsahuje kurzy, školenia, štúdium, poradenstvo a hotely. Prehľadné vyhľadávanie podľa rôznych kritérií.

http://www.edumenu.cz/

Portál jazykov poskytuje aktuálne správy a materiály pre študentov a vyučujúcich angličtiny, nemčiny, ruštiny, taliančiny, francúzštiny, španielčiny a ďalších cudzích jazykov na všetkých stupňoch a typoch škôl.

http://www.portaljazyku.cz/

Európske dynastie a panovníci, ich sídla, symboly a fotogaléria.

http://www.aristokracia.meu.zoznam.sk/

Cieľom projektu je vďaka zážitkom z pozorovania oblohy astronomickými ďalekohľadmi vzbudiť záujem mládeže o vedu a dať im možnosť zaujímavo využiť voľný čas. Prednášky, pozorovania, súťaže, učiteľský seminár aj pre vašu školu. Podporené APVV.

http://dalekohladnacestach.sk/

Portál zameraný na školstvo a inovatívne formy vzdelávania. Úspešná škola - to je moderný učiteľ a aktívni žiaci pod vedením cieľavedomého manažmentu.

http://www.uspesnaskola.sk/

Web podáva prehľad anglickej gramatiky od podstatných mien, prídavných mien, slovies až po členy v angličtine. Prehľad časov a anglickej korešpondencie. Na záver nejaké tipy na weby, ktoré pomôžu pri učení angličtiny.

http://www.anglinapreteba.szm.com/