Semináre

Poskytneme Vám profesionálne vzdelanie v rôznych finančných oblastiach. Vyberte si z ponuky kurzov, školení a seminárov organizovaných individuálne aj pre firmy. Pôsobíme v ČR aj SR.

http://www.burzuj.sk/

Centrum vzdelávania organizuje odborné semináre, kurzy, workshopy a školenia z oblasti účtovníctva a miezd, daní, práva, manažmentu, stavebníctva a techniky, BOZP pod záštitou uznávaných odborníkov.

http://www.eseminare.sk/
Top 3x

Ezoterická škola ponúka možnosti rozširovania vzdelania formou kurzov, seminárov a prednášok z oblasti ezoteriky, zdravia, vzťahov a financií.

http://www.ezoterickaskola.sk/

Pricemania Academy predstavuje ojedinelý vzdelávací program pre e-shopy a on-line firmy pôsobiace na Slovenskom trhu. Školenia sú interaktívne a majú formu workshopov a webinárov. Účastníci budú prevedení celou problematikou on-line segmentu.

http://www.pmacademy.sk/

Šaman léčí celého člověka. Naším oborem je šamanismus, léčitelství, alternativní i celostní medicína, psychologická poradna. V poradna řešíme témata: láska, zdraví, výchova dětí, smrt blízkých, partnerská i životní krize. Pořádáme šamanské semináře.

http://www.pristav69.cz/

Jsme česká vzdělávací společnost. Zajišťujeme vzdělávací kurzy v oblastech práva, cizích jazyků, IT, ekonomie aj. Kurzy probíhají v místě klienta či v našich prostorách v Brně, Ostravě, Praze, Hradci Králové, Českých Budějovicích, České Lípě.

http://www.everesta.cz/

Spoločnosť Eyrie, s.r.o. sa zameriava na ďalší rozvoj podnikateľov, vysokých manažérov zo súkromných podnikov i vysokých úradníkov verejnej správy, volených zástupcov a jedinečných odborníkov.

http://www.eyrie.cz/

Pomáhame ľudom dosiahnuť svoje ciele. Namotivuj sa a dosiahni svoj cieľ skôr ako ostatní

http://www.namotivujsa.sk/

Organizácia akreditovaných kongresov a seminárov pre lekárov, farmaceutov a farmaceutických laborantov, tvorba akreditovaných e-learning AD testov, vydávanie odborných publikácií a časopisov MEDIKOM - mediNEWS a farmiNEWS

http://edukafarm.sk/