Diplomové práce

Antiškola.eu - vaša škola na internete

Databáza vedomostí, diplomové práce, referáty, úvahy, prednášky, ťaháky, bakalárske práce, vypracované štátnicové a maturitné otázky.

http://www.antiskola.eu/

Zadanie.sk - hosting vysokoškolských projektov

Top 1x

Uloženie hotových vysokoškolských projektov. Správa zadaní a študentských prác. Odovzdávanie vypracovaných zadaní. Ťaháky, prednášky a dôležité informácie pre študentov.

http://www.zadanie.sk/

Seminárky.cz - referáty, maturitné otázky

Veľký katalóg a vyhľadávač seminárnych prác v českom aj slovenskom jazyku. Obsahuje veľké množstvo referátov, seminárok, maturitných otázok, obsahy čitateľských denníkov.

http://www.seminarky.cz/

Diplomky.net - databáza kvalitných študentských prác

Zužitkujte vaše vlastné práce, umiestnite ich na náš web a zarobte si slušné peniaze. Nechajte vaše práce zarábať za vás, alebo naopak, pokiaľ kvalitné materiály a zdroje hľadáte, proste si ich stiahnite.

http://www.diplomky.net/

Belevenis.sk - viazanie diplomových prác Humenné

Top 1x

Ponúkame tlač a viazanie diplomových a záverečných prác v Humennom. Práce viažeme do tuhých dosiek alebo mäkkých väzieb (termoväzba alebo kovová kanálová väzba). Digitálne zdobenie tuhých dosiek.

http://www.belevenis.sk/

Prima referát.cz - prima referát rýchlo a kvalitne

Bakalárky, diplomky, seminárky, eseje a referáty.

http://www.primareferat.cz/

Diplomovky.eu - diplomovky a seminárky

Všetko a diplomových a seminárnych prácach. Písanie a formátovanie, vypracovanie obsahu, vyhotovenie grafov a tabuliek. Štatistické metódy ako overovanie hypotéz.

http://www.diplomovky.eu/

Viazanie-diplomoviek.eu - viazanie diplomových prác

Viazanie diplomových prác v Bratislave. Expresné vyhotovenie a skvelá cena.

http://www.viazanie-diplomoviek.eu/

Viazanie-diplomových-prác.sk - viazanie diplomových prác

Viazanie diplomových prác aj do 1 hodiny. Tlač a väzba všetkých prác aj A3, 22 druhov poťahov a 8 farieb textu, potlač CD a DVD, umiestnenie príloh, tlač na chrbát a doručenie domov.

http://www.viazanie-diplomovych-prac.sk/

Referáty za babku.sk - PR články alebo iné texty

Top 2x

Ak študujete, alebo podnikáte a čaká vás náročná seminárna práce, záverečná bakalárska, alebo diplomová štúdia, potrebujete napísať PR článok alebo iný text odborného rázu, ale nemáte dostatok času na hľadanie potrebných podkladov, sme pripravení vám pomôcť.

http://www.referatyzababku.sk/