Diplomové práce

Databáza vedomostí, diplomové práce, referáty, úvahy, prednášky, ťaháky, bakalárske práce, vypracované štátnicové a maturitné otázky.

http://www.antiskola.eu/
Top 1x

Uloženie hotových vysokoškolských projektov. Správa zadaní a študentských prác. Odovzdávanie vypracovaných zadaní. Ťaháky, prednášky a dôležité informácie pre študentov.

http://www.zadanie.sk/

Veľký katalóg a vyhľadávač seminárnych prác v českom aj slovenskom jazyku. Obsahuje veľké množstvo referátov, seminárok, maturitných otázok, obsahy čitateľských denníkov.

http://www.seminarky.cz/

Zužitkujte vaše vlastné práce, umiestnite ich na náš web a zarobte si slušné peniaze. Nechajte vaše práce zarábať za vás, alebo naopak, pokiaľ kvalitné materiály a zdroje hľadáte, proste si ich stiahnite.

http://www.diplomky.net/
Top 1x

Ponúkame tlač a viazanie diplomových a záverečných prác v Humennom. Práce viažeme do tuhých dosiek alebo mäkkých väzieb (termoväzba alebo kovová kanálová väzba). Digitálne zdobenie tuhých dosiek.

http://www.belevenis.sk/

Bakalárky, diplomky, seminárky, eseje a referáty.

http://www.primareferat.cz/

Všetko a diplomových a seminárnych prácach. Písanie a formátovanie, vypracovanie obsahu, vyhotovenie grafov a tabuliek. Štatistické metódy ako overovanie hypotéz.

http://www.diplomovky.eu/

Viazanie diplomových prác v Bratislave. Expresné vyhotovenie a skvelá cena.

http://www.viazanie-diplomoviek.eu/

Viazanie diplomových prác aj do 1 hodiny. Tlač a väzba všetkých prác aj A3, 22 druhov poťahov a 8 farieb textu, potlač CD a DVD, umiestnenie príloh, tlač na chrbát a doručenie domov.

http://www.viazanie-diplomovych-prac.sk/
Top 2x

Ak študujete, alebo podnikáte a čaká vás náročná seminárna práce, záverečná bakalárska, alebo diplomová štúdia, potrebujete napísať PR článok alebo iný text odborného rázu, ale nemáte dostatok času na hľadanie potrebných podkladov, sme pripravení vám pomôcť.

http://www.referatyzababku.sk/

Odborne a rýchlo vypracujeme referáty, seminárne, bakalárske, diplomové a iné študentské práce podľa Vašich požiadaviek a za výhodnú cenu.

http://www.topseminarky.sk/

Napíšeme, spracujeme a dodáme podklady k témam - diplomová, bakalárska, seminárna práca, esej, úvaha, cudzojazyčný preklad, odborne a na čas.

http://www.napisemepracu.net/
Top 5x

Vypracujeme pre Vás podklady pre seminárne, bakalárske a diplomové práce na mieru.

http://pracabezprace.sk/
Top 3x

Ponúkame viazanie diplomoviek, bakalárskych a iných záverečných prác v Poprade Tlač prác. Viazanie do 3 dní alebo 24 hodín, možnosť viazania cez víkend.

http://www.viazanie-poprad.info/