Štúdium v zahraničí

Skvelý portál pre budovanie zmysluplnnej a úspešnej kariéry doma a v zahraničí. Zaujímavé rozhovory s ľuďmi, ktorí to dokázali. Registrácia, ktorou získate e-knižky a dokumenty, ku ktorým inak nie je prístup.

http://www.karierazahranicami.sk/

Bilingválne anglicko-slovenské gymnázium a základná škola s rozšíreným vyučovaním anglického jazyka.

http://esslm.sk/

Využi skvelú príležitosť a nauč sa čínsky jazyk prostredníctvom štúdia alebo pracovnej stáže v Číne, Vietname, Thajsku či Malajzii a naštartuj tak svoju úspešnú budúcnosť ešte dnes.

http://chinastudy.eu/

Jazyková agentúra ponúkajúca kurzy angličtiny v atraktívnom prostredí Malty.

http://www.limimalta.com/

Blog plný autentických príbehov ľudí - Slovákov žijúcich v zahraničí. O ich dôvodoch pre odchod, živote v zahraničí, začiatkoch, práci, štúdiu, ako sa dokázali vypracovať k svojmu vysnívanému životu. Pomôže aj pri ceste do zahraničia.

http://www.zbohomslovensko.com/

Využi jedinečnú príležitosť zapojiť sa do programu The job of my life, ktorý v sebe kombinuje štúdium jazyka, pracovnú stáž, možnosť získať nemecké stredoškolské vzdelanie vo zvolenom odbore a perspektívu dlhodobého zamestnania v Nemecku.

http://www.thejobofmylife.sk/

Pracovneponuky.eu - zoznam všetkých aktuálnych pracovných ponúk. Ak hľadáte pracovné miesto, brigádu alebo prácu na doma, tak sa pozrite na naše aktuálne ponuky.

http://www.pracovneponuky.eu/

Let's Go Travel je moderná cestovná agentúra založená náročnými cestovateľmi. Špecializujeme sa na dobrodružstvo, exotiku a jazykové pobyty.

http://www.letsgotravel.sk/

Otvárame nový cyklus programov MBA, BBA a LLM, ktoré predstavujú profesijné vzdelávacie štúdium zamerané na prehĺbenie znalostí, rozvoj manažérskych schopností a praktických skúseností. Prihláste sa už teraz a získajte k štúdiu zaujímavý bonus.

http://www.businessinstitut.sk/preco-si-zvolit-prave-business-institut

Výučba MBA na Cambridge Business School je rozdelená do desiatich modulov a celková dĺžka štúdia je jeden rok. Manažérsky vzdelávací program je prispôsobený vyťaženosti študentov, tí tak okrem lektorských stretnutie využívajú online výukový systém.

http://www.cambschool.sk/