Odborné kurzy

Ing. Kuba Miroslav - odborný pracovník zdvíhacích zariadení - odborné prehliadky a skúšky (revízie, revízne skúšky) zdvíhacích zariadení, školenie - výchova a vzdelávanie pre osoby na obsluhu vyhradených technických zariadení - zdvíhacie zariadenia.

http://www.zdvihadla-kuba.sk/

Lektor Peter Knapik ponúka školenia a kurzy v oblasti zahraničný obchod, obchodné rokovanie, kúpna zmluva, vývoz, dovoz, riziká, incoterms, platobný styk, dokumentárny akreditív, dokumentárne inkaso, zmenky, diplomacia, etiketa.

http://peter.knapik.tripod.com/

Odborná príprava a poradenstvo k získaniu a k obnoveniu preukazu odbornej spôsobilosti typu "S" a "P".

http://www.skoleniasbs.sk/

Kurzy a škola duchovného uvedomovania, diaľkové kurzy a školy rozvoja osobnosti.

http://vitej.tajemno.net/
Top 1x

Opatrovateľský kurz VaV = výborná cena: od 139 EUR, rýchlo: 4 dni + prax, certifikát v Sj aj Nj (AJ, Tj), akreditovaný MPSVaR, platí v SR aj EÚ. Vysoká kvalita.

http://www.opatrovatelskykurz.com/

Spoločnosť EDU-LAND organizuje kurzy vizážistiky. Kurz líčenia, kurz profesionálneho líčenia, kurz koloristiky. Doplnkové kurzy líčenia: biznis, večerné, svadobné, foto a televízne.

http://beauty.kurzy-skolenia.com/

Organizujem pravidelné semináre. Životné, rodinné, systémové, firemné (podnikové) konštelácie. Individuálna práca SE - Somatic Experiencing.

http://zivotnekonstelacie.sk/

Najširšia ponuka kurzov a školení na jednom mieste s možnosťou okamžitého zakúpenia. Svet kurzov, vstupná brána na ceste k vedomostiam.

http://svetkurzov.sk/

Jedinečné zážitkové vzdelávanie s použitím koučovacích techník v Košiciach. Nájdite cestu a dostaňte sa do cieľa s ľahkosťou. Ponúkam rozvoj osobnosti a mäkkých zručností, vzdelávanie manažérov a zamestnancov, školenia, semináre a koučing.

http://www.kouc.club/