Školenia, Kurzy

Vzdelávacie programy, tréningy, školenia, semináre, poradenstvo, aloe vera, zdravie, zdravý životný štýl, krása, salsa, webdesign, design, tvorba webových stránok, obchod, marketing

http://www.trivium.sk/

Aqua aerobic, plavecké kurzy od A-Z. Baby, predplavecké, základné, zdokonaľovacie a kondičné plávanie.

http://aquaskola.sk/

Faneron - poradca vo vzdelávaní ponúka jazykové kurzy - anglický, nemecký, taliansky, španielsky, maďarský, ruský, latinský, francúzsky, obchodnú angličtinu, nemčinu, ruštinu a nemčinu pre zdravotníkov. Prípravy na maturity, stredné školy a vysoké školy a kurzy pre manažérov a pracovníkov.

http://www.faneron.sk/

Vykonávame aktualizačné školenie revíznych technikov, tlakových plynových zariadení, kuričov, obsluhy plynových a tlakových zariadení. Som autorizovaný koordinátor BOZP, technik požiarnej ochrany, audítor OHSAS 18001, inštruktor motorových vozíkov.

http://www.ohsas.eu.sk/

Online jazykové kurzy En101 v 6-tich svetových jazykoch 24 hodín denne. Angličtina, nemčina, španielčina, čínština, japonština a ruština. Pre deti od dvoch rokov En101Kids. Využívajte internet s celou rodinou na vzdelávanie.

http://radoslav.en101.com/

Spoločnosť zameraná na mimoškolské vzdelávanie a poradenské služby v oblasti vzdelávania. Ponúkame analýzu a poradenstvo v oblasti vzdelávania, skupinové kurzy pre firmy, otvorené kurzy pre verejnosť.

http://www.mjbcommunication.com/

Kurzy nemčiny pre opatrovateľky. Intenzívne kurzy nemeckého jazyka pre opatrovateľky pracujúce v nemecky hovoriacich krajinách. Nemčina pre opatrovateľky zdarma na stiahnutie.

http://www.jazykovy-kurz.sk/
Top 1x

EduART - fotokurzy, workshopy, tvorivé dieľne, stretnutia fotografov, veľkoformátová tlač, prenájom fotoateliéru.

http://www.eduart.sk/
Top 2x

Školíme uchadzačov v strihovej úprave psíkov a to v Martine a v Košiciach. Školíme začiatočníkov, ale aj psie salóny, ktoré sa chcú zdokonaliť v strihovej úprave určitého plemena. Psí salón Čiko je na trhu už 18 rokov a školenia, kurzy usporadúvame od roku 2002 ako prví na Slovensku.

http://www.kurzystrihaniapsov-martin.wbl.sk/
Top 1x

Zúčastníte sa kurzu strihania psov pod profesionálnym vedením a získajte s nami dobré a pevné základy pre váš štart pri práci so psíkmi a pri otvorení vášho psieho salónu krásy. Radi vám odovzdáme naše know-how, aby ste boli najlepší.

http://www.kurzystrihaniapsov.biznisweb.sk/

Opatrovateľský kurz za najlepšie ceny na celom území Slovenska v rozsahu 230 hodín. Rýchla forma výučby, kvalitní lektori, akreditovaný opatrovateľský kurz MPSVaR SR využiteľný doma i v zahraničí.

http://www.opatrovatelsky-kurz.sk/
Top 2x

Hlavným poslaním EDU-LANDu je vyškoliť odborníkov na účtovníctvo, dane, mzdy a personalistiku. Kurzy a školenia EDU-LANDu prinesú úspech, ktorý vo svojej práci očakávate, pretože sú zamerané do praxe.

http://kurzy-uctovnictva.com/

Opatrovateľský kurz pre opatrovateľky za najvýhodnejších podmienok. Opatrovateľské kurzy pre prácu v Rakúsku a na Slovensku - BM Agency. Opatrovateľský kurz v Trenčíne, Prešove, Žiline, Trnave a Topoľčanoch.

http://www.opatrovatelskykurz.sk/
Top 1x

Škola-zvádzania konečne na Slovensku. Tím profesionálov, dlhoročne pôsobiacich v oblastiach osobného rozvoja, medziľudských vzťahov, zvádzania, flirtu a datingu. Teoretické a praktické skúsenosti ponúkame a učíme v Slovenskej a Českej republike.

http://www.seduction.sk/