Korešpondenčné kurzy

Tím odborníkov z FMFI UK odborne doučuje matematiku a fyziku všetkých úrovní. Prípravné kurzy matematiky na prijímačky na VŠ a skúšky v 1.-2. ročníku VŠ. Riešenie zadaní a príkladov aj na diaľku. Kurzy cudzích jazykov pre firmy.

http://www.aristo.sk/

Opatrovateľský kurz v Trenčíne, Prešove, Žiline, Bratislave, Nitre, Leviciach, Banskej Bystrici, Malackách, Liptovskom Mikuláši a ďalších mestách na Slovensku za najnižšie ceny. Veľa zliav, najvyššia kvalita a najrýchlejšie kurzy.

http://www.kurzopatrovania.sk/

Aktualny zoznam: kurz, školenie, prednáška, výučba.

http://www.kurzinfo.sk/

Astrológia, numerológia, cigánske karty, kyvadlo.

http://www.osudmoj.sk/

Prenájom kompletne multimediálne vybavenej školiacej miestnosti vhodnej aj na kurzy, zasadnutia, dražby, školenia a iné. Až 33 miest na sedenie, variabilné usporiadanie stolov a stoličiek.

http://www.skoliacamiestnost.sk/

Hirudoterapia.sk - Všetko, čo potrebujete vedieť o používaní pijavice lekárskej. Kurzy hirudoterapie, predaj pijavice lekárskej, liečenie pijavicami, elektronická kniha.

http://hirudoterapia.sk/

Lektor, řečník a spisovatel. Autor knih 11 Zásad pravého vůdce, Jak se EFEKTIVNĚ připravit na pracovní pohovor a Peníze rostou na blogu. Zaměřuje se na psychologii přesvědčování, produktivitu a komunikaci. Vede rovněž semináře osobního rozvoje a copy.

http://www.janmarkel.cz/

Kurzy anglického jazyka metódou Best English - kurzy angličtiny pre verejnosť, letné intenzívne kurzy, individuálna výučba, firemné a pracovné kurzy, kurz komunikačných schopností, efektívne štúdium.

http://www.bestenglish.sk/