Doplnkové vzdelávanie

Vedenie a spracovanie mzdového účtovníctva, personálnej agendy, metodické poradenstvo. Kompletné vedenie mzdového účtovníctva pre malé, stredné aj veľké subjekty. Mzdy a personalistika, výpočet mzdy, ročné zúčtovanie, mzdové účtovníctvo, účtovníctvo. Organizovanie kurzov a akreditovaných rekvalifikačných kurzov mzdového účtovníctva a personalistiky.

http://www.novaintereal.com/

Školenie kuričov, obslúh plynových a tlakových zariadení, odborné prehliadky a revízie. Výkon technika BOZP, PO, odborné prehliadky kotolní, kontrola kotlov a vykurovacích sústav a spracovanie miestnych prevádzkových predpisov pre kotolne.

http://www.ajuva.sk/

Spoznaj históriu je stránka pre tých, ktorí neveria súčasnému systému a sú pripravení spoznať pravdu takú, aká naozaj je.

http://www.spoznajhistoriu.sk/

Future Education s.r.o. je súkromnou vzdelávacou inštitúciou, pôsobiacou na trhu vzdelávania dospelých a detí. Na trhu práce ponúkame to, čo je najžiadanejšie pre ľudí, ktorí sa uchádzajú o prácu, alebo si chcú doplniť svoju kvalifikáciu - vzdelávani.

http://futureedu.eu/

TERAZ 30-50% zaplatíte menej, ako u konkurencii! Spracovanie a vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva, spracovanie miezd a personalistiky. Lektorská činnosť v oblasti účtovníctva. Bližšie info na webovej stránke.

http://www.uctovnictvo-partizanske.sk/

Vzdelávací portál pre každého. Môžeš sa stať amatérskym lektorom a učiť ostatných čokoľvek v čom si dobrý alebo sa stať študentom a naučiť sa niečo nové, prípadne si niečo zopakovať.

http://www.naucma.sk/

Eduportál - diktáty, testy, jazykové testy, slepé mapy, matematika - toto všetko online a zadarmo.

http://www.testy.eduportal.sk/