Doučovanie

Doučovanie matematiky, fyziky, angličtiny, nemčiny, akéhokoľvek jazyka. Príprava na prijímacia a záverečné skúšky všetkých typov škôl.

http://www.doucovanie.eu/

Prehľadný zdroj informácií z oblasti doučovania a vzdelávania. Aktuálny zoznam inzerátov obsahujúci ponuky a dopyty z celého Slovenska.

http://www.doucovanie-vzdelavanie.sk/

Doučovanie a výuka anglického jazyka. Príprava na prijímacie pohovory, maturity, reparát a kontinuálna výuka jazyka formou konverzácie, cvičení, gramatiky a podľa individuálnych potrieb.

http://anglickyefektivne.webnode.sk/

Angličtina pre samoukov (online) + slovník, všetko nahovorené hovorcom v rodnom jazyku, gramatika, cvičenia, rôzne možností precvičovania slovnej zásoby + výuka posluchom.

http://anglicky.100pro.biz/

Vyučovanie angličtiny, slovenčiny a literatúry, slovenčiny pre cudzincov z anglicky hovoriacich krajín, korektúry textov a preklady z a do angličtiny.

http://www.filip-en.eu/

Ponúkam veľmi kvalitné hodiny anglického jazyka pre všetky vekové skupiny s akýmkoľvek stupňom ovládania angličtiny. Anglický jazyk ovládam na úrovni materinského jazyka a mám 25 ročnú skúsennosť s anglicky hovoriaceho prostredia (USA). Vyučovanie osobne v Rimavskej Sobote, alebo cez Skype kdekoľvek.

http://www.anglictina-preklady.sk/
Top 5x

Vzdelávacie centrum so zameraním na anglický a slovenský jazyk. Individuálne doučovanie podľa potrieb, jazykové vzdelávanie učiteľov - neangličtinárov, anglický klub detí. Lingua Credo je partnerom rodičov pre vzdelávanie detí.

http://www.lingua-credo.sk/