Dnes je nedeľa, 22. jún 2014, Paulína, zajtra Sidónia

Surf.sk Vzdelávanie, Školy Vzdelávacie strediská

Vzdelávacie strediská

Prinášame vám najaktuálnejšie stránky z kategórie Vzdelávacie strediská.

Nájdených: 41 stránok pre Vzdelávacie strediská

MJB Communication, spol. s r.o. - vzdelávacia a poradenská spoločnosť

Spoločnosť zameraná na mimoškolské vzdelávanie a poradenské služby v oblasti vzdelávania. Ponúkame analýzu a poradenstvo v oblasti vzdelávania, skupinové kurzy pre firmy, otvorené kurzy pre verejnosť.

www.mjbcommunication.com

Vizážistické kurzy

Spoločnosť EDU-LAND organizuje kurzy vizážistiky. Kurz líčenia, kurz profesionálneho líčenia, kurz koloristiky. Doplnkové kurzy líčenia: biznis, večerné, svadobné, foto a televízne.

beauty.kurzy-skolenia.com

Iosec.eu - bezpečnosť informácii a obyvateľstva

Medzinárodná organizácia zaoberajúca sa bezpečnosťou informácii a tvorbou krízových plánov.

www.iosec.eu

HTML - GURU

Táto stránka sa venuje HTML kódom. Príďte si skopírovať ten svoj .

htmlguru.webnode.sk

International Forestry School - Manažérske vzdelávacie programy

Manažérske vzdelávacie programy MBA, MSc. a DBA / PhD. / zamerané na lesníctvo a enviro rezort. Diplom vydaný americkou univerzitou.

www.forestryschool.net

MojeKurzy.sk - vzdelávací portál

Vzdelávací portál s množstvom e-learningových kurzov z oblasti IT, jazykových zručností, kurzov povinných zo zákona, rozvoja osobnosti a mäkkých zručností.

www.mojekurzy.sk

Rocepo.sk - rómske vzdelávacie centrum

Vzdelávacie, informačné, dokumentačné, poradenské a konzultačné centrum pre Rómov (Rómske vzdelávacie centrum) pri Metodickom centre v Prešove ako ústredne riadenej organizácii Ministerstva školstva Slovenskej republiky.

www.rocepo.sk

Legovňa

Centrum kreatívneho vzdelávania s kockami LEGO.

www.legovna.sk

Kurz lektor - lektorský kurz

Kurz lektor. Absolvujte náš akreditovaný lektorský kurz a staňte sa lektorom. Kurz Lektor Vás pripraví na prácu lektora po teoretickej aj praktickej stránke

www.kurzlektor.sk

MBA studium je umožněno i online

Nejprestižnější a v současnosti i nejvyhledávanější druh studia, MBA, je možné studovat i distanční formou. Tato možnost je vítána zejména u zaneprázdněných studentů, kterým se nabízí možnost e-learningu.

www.mba-online.cz/kdo-jsme/1-12