Dnes je streda, 20. august 2014, Anabela, zajtra Jana

Surf.sk Vzdelávanie, Školy Výukový software

Výukový software

Prinášame vám najaktuálnejšie stránky z kategórie Výukový software.

Nájdených: 15 stránok pre Výukový software

Strojopis online.sk - naučte sa strojopis rýchlo a zadarmo TOP: 1x

Strojopis online.sk - naučte sa strojopis rýchlo a zadarmo

Online výuka písania všetkými desiatimi prstami - strojopisu. Profesionálne pripravené cvičenia, vyhodnotenie počtu úderov, chýb a percentuálnej úspešnosti. Návod na úspešné zvládnutie výuky strojopisu.

www.strojopisonline.sk

Teacher.adept.sk - angličtina pre samoukov TOP: 1x

Teacher.adept.sk - angličtina pre samoukov

Naučte sa efektívne anglický jazyk vrátane správnej výslovnosti ktorú nahovorili zahraniční lektori.

www.teacher.adept.sk

Otestujsa.sk - testy, vodičák, monitor 9

Testy, vodičák, monitor9.

www.otestujsa.sk

Angličtina pre samoukov

Angličtina pre samoukov (online) + slovník, všetko nahovorené hovorcom v rodnom jazyku, gramatika, cvičenia, rôzne možností precvičovania slovnej zásoby + výuka posluchom.

anglicky.100pro.biz

E-learnmedia, s.r.o. - elektronické vzdelávanie

Komplexné produkty a služby v oblasti e-learningu. Integrácia a implementácia riešení elektronického vzdelávania. E-learning, elektronické kurzy, Learning Management System EKP, THOMSON NETg Channel Partner, vývoj elektronického obsahu.

www.e-learnmedia.sk

APK Apps Free Downloads

apkappsfreedownloads.blogspot.com provides all types of android apps free download apk latest full version for android mobile, iphone, smartphone apps.

apkappsfreedownloads.blogspot.com

Anatómia online

Online opakovanie anatomie pre študentov medicíny. Zopakujte si 300 anatomických schemat z Memorixu anatomie. Otázky vám vybereme podla Vašich znalostí.

anatom.cz

Lepšia geografia

Lepšia geografia je web pre učiteľov, rodičov žiakov a fanúšikov geografie. Obsahuje metodické materiály, kvízy, cvičenia, testy, prezentácie, mapové hry, interaktívne objekty, súťaže pre žiakov a aktuálne články zo sveta.

www.lepsiageografia.sk

Angličtina pre samoukov

Chcete vedieť anglicky, začnite sa učiť ešte dnes. Prečítajte si ako začať, aké účebné materiály použiť a vyskúšajte online lekcie angličtiny.

www.anglictina.engros.cz

Anglický jazyk pre samoukov

Multimediálne programy, literatúra a slovníky na výučbu anglického jazyka pre samoukov. Angličtinu sa môžete naučiť aj v pohodlí svojho domova využitím kvalitne spracovaných učebných materiálov.

vzdelanie.blogspot.sk