Dnes je nedeľa, 22. jún 2014, Paulína, zajtra Sidónia

Surf.sk Vzdelávanie, Školy Vzdelávacie strediská

Vzdelávacie strediská

Prinášame vám najaktuálnejšie stránky z kategórie Vzdelávacie strediská.

Nájdených: 41 stránok pre Vzdelávacie strediská

<< predošlá 1 2 3 4 5

Kreatívne kurzy

Kurzy interiérového dizajnu, tvorivosti, vizáže, nechtového dizajnu, webshoppingu a využívania internetu.

www.kreativnekurzy.com

Inštitút jazykov a vzdelávania Pezinok

Jazyková škola IJAV Pezinok organizuje jazykové kurzy (kurzy angličtiny Pezinok, kurzy nemčiny Pezinok, iné jazykové kurzy Pezinok, intenzívne kurzy Pezinok, letné intenzívne jazykové kurzy Pezinok). Počítačové kurzy Pezinok, kurzy účtovníctva Pezinok.

pezinok.ijav.sk

Kurzy pre začiatočníkov - Anglická škola, s.r.o.

Kurzy angličtiny originálnou Callanovou metódou pre dospelých aj deti, klasická metóda aj intenzívne kurzy.Angličtina Callanovou metódou, Half-Half alebo individuálne kurzy. Ideálna forma štúdia anglického jazyka pre dospelých aj deti.

anglickaskola.sk

Businessinstitut.sk - Business Institut, s.r.o.

Business Institut sa radí medzi popredných poskytovateľov vzdelania v oblasti ekonómie, managementu, marketingu a práva. Business Institut ponúka unikátne vzdelávacie programy MBA, BBA a zaisťuje firemné poradenstvo a odborné semináre.

www.businessinstitut.sk

Max-firemni-skolky.cz - firemná škôlka

V poslednej dobe sa celá rada spoločností zaoberá otázkou zriadenia firemnej škôlky. Rozhodujú sa, akým spôsobom agendu spojenú so zriadením a prevádzkou firemné škôlky zabezpečiť.

www.max-firemni-skolky.cz

Strediskoskole.sk - stredisko služieb školám a školským zariadeniam

Odborná, technická a materiálna pomoc materským školám a školským zariadeniam v bratislavskej Petržalke. Stredisko služieb školám a školským zariadeniam Petržalka je rozpočtová organizácia zriadená uznesením Miestneho zastupiteľstva mestskej časti Ba Petržalka.

www.strediskoskole.sk

MBA Právo pre manažérov - LIGS

Program Executive MBA Právo pre manažérov, ktorý je určený najmä pre účastníkov bez právnického vzdelania.

www.mba-pravo.com

Prince2kurzy.sk - školenia projektového riadenia

Potifob je medzinárodná skupina vzdelávacích a konzultačných spoločností špecializovaná na oblasť projektového riadenia. Školenia Prince2, MSP, P3O, PMI, IPMA, TOC a podobné, ako aj poradenstvo v oblasti riadenia projektov.

www.prince2kurzy.sk

Jazykové skúšky Cambridge - otvorené centrum

Jazyková škola Evropské Vzdělávací Centrum ponúka registráciu ku jazykovej skúške KET, PET, FCE, CAE, CPE, BEC Higher, BEC Vantage, BEC Prelliinary, ILEC - právo, IFCE - financie, YLE Starters, YLE Movers a YLE FLYERS.

www.cambridge-zkousky.cz

NH Slovakia - tipy a triky počítačovej školy New Horizons Slovensko

Získajte zadarmo tipy, triky a naučte sa techniky, ktoré vám ušetria čas a zvýšia produktivitu pri práci s aplikáciami, ktoré používate každý deň.

www.nhslovakia.blogspot.com