Dnes je nedeľa, 21. september 2014, Matúš, zajtra Móric

Surf.sk Vzdelávanie, Školy Vzdelávacie strediská

Vzdelávacie strediská

Prinášame vám najaktuálnejšie stránky z kategórie Vzdelávacie strediská.

Nájdených: 41 stránok pre Vzdelávacie strediská

<< predošlá 1 2 3 4

Rekvalifikační a vzdělávací kurzy Praha

Kurzy a rekvalifikace v oborech účetnictví, daně, mzdy, marketing, management. Jednodenní i vícedenní kurzy vedené zkušenými lektory. Výuka probíhá v centru Prahy ve vzdělávací agentuře Centrum služeb pro podnikání.

www.sluzbyapodnikani.cz

Global Contract | Swiss Alpice Center

Alpine Center je koncept akreditovaný vo Švajčiarsku, ktorý už 26 rokov používajú zahraničné univerzity pri vzdelávaní hlavne v študijných odboroch Hotelierstva a gastronómie.

www.global-alpine.sk

CISCO sieťové kurzy - Univerzitné centrum Košice

Univerzitné centrum Košice vzniklo za účelom vzdelávania a kvalifikácie ľudí, ktorí pracujú alebo chcú pracovať v IT sektore. Program Cisco networking Academy je kľúčom k zvládnutiu vedomostí z oblasti sieťových technológií.

www.uck.sk

KRAUS Galéria - prenájom priestoru pre rôzne firemné akcie

Prenájom priestorov pre prezentácie, školenia, odborné kurzy, konferencie, team-buildingy, obchodné stretnutia a ďalšie biznis akcie. Novozrekonštruovaná, moderne vybavená miestnosť s kapacitou 20 osôb - možnosť rozšírenia až do 50 osôb (300 m2).

www.krausgaleria.sk

Letecká škola, pilotný preukaz

Chcete sa naučiť lietať? Naučíme vás to. Zabezpečujeme komplexný výcvik pilotov pre lietadlá a vrtuľníky. Bezpečnosť a kvalitu na prvom mieste.

sk.flyingschool.cz

Generatív, s.r.o.

Firemné a verejné vzdelávacie kurzy a semináre - Košice, ako úspešne komunikovať, prezentovať, riadiť a predávať.

www.generativ.sk

Towers Consulting

Towers Consulting je vzdelávacia a poradenská spoločnosť. Prostredníctvom nadhľadu, overených metodík a praktických postupov pomáhame rozvíjať výkon v obchode, komunikácii a manažmente. Školenie nie je výsledok, ale prostriedok k zmene. Pôsobíme na slovenskom aj českom trhu.

www.towers.sk

Bolg o finančnej gramotnosti

Autor článkov: Matúš Jarečný, známy ako znalec finančnej gramotnosti, manažér a lektor vo vzdelávacej firme Akadémia FG, zaoberajúci sa osobnostným rastom pre mladých ľudí.

jarecny.blogspot.sk

Vyber školu pre svoje dieťa

Vyber materskú škôlku, základnú školu, strednú školu, umeleckú školu, jazykovú školu podľa lokality, jazyka, úspechov v súťažiach, počtu prijatí na VŠ a ďalších kritérií.

www.vyberskolu.sk

RoyalEnglish - jazyková škola

Jazyková škola Royalenglish vyučuje anglický a nemecký jazyk novými revolučnými metódami pri ktorých sa naučíte rozprávať až 4x rýchlejšie ako pri klasickej metóde. Ponúkame bezplatné ukážkové hodiny, kde si môžete vyskúšať Callanovu metódu v praxi.

www.royalenglish.sk