Dnes je piatok, 19. september 2014, Konštantín, zajtra Ľuboslav, Ľuboslava

Surf.sk Vzdelávanie, Školy Vzdelávacie akcie

Vzdelávacie akcie

Prinášame vám najaktuálnejšie stránky z kategórie Vzdelávacie akcie.

Nájdených: 29 stránok pre Vzdelávacie akcie

<< predošlá 1 2 3

Hygienistky.cz, portál o dentální hygieně

Hygienistky.cz - web pro všechny se zájmem o dentální hygienu. Sekce: hygienistky, školy, kurzy, články, slevy a inzerce.

hygienistky.cz

topforex.com

Topforex je spoločnosť, ktorá poskytuje možnosti obchodovania pre globálnu klientelu. Ponúka možnosť obchodovania menových párov a inštrumentov CFD. Obchodovanie na platformách xStation, xMobile, , xMobile xSocial, xTab, cTrader, cAlgo, cMirror.

www.topforex.com

Otvorená Hra

Otvorená Hra - Obrana proti manipulácii je hračka. Najlepšia obrana proti manipulátorom je asertivita. Zisti ako funguje komunikácia, pozri si analýzy reči tela a zdolaj psychologické kvízy.

www.otvorenahra.sk

KRAUS Galéria - prenájom priestoru pre rôzne firemné akcie

Prenájom priestorov pre prezentácie, školenia, odborné kurzy, konferencie, team-buildingy, obchodné stretnutia a ďalšie biznis akcie. Novozrekonštruovaná, moderne vybavená miestnosť s kapacitou 20 osôb - možnosť rozšírenia až do 50 osôb (300 m2).

www.krausgaleria.sk

Cisco kurzy a školenia ALEF Training

Vyberte si z aktuálnej ponuky Cisco školení. Cez on-line formulár si objednajte kurz alebo test. Získajte informácie o Cisco certifikáciách úrovne CCNA, CCNP, CCIE.

training.alef.com/sk

Edukatis n.o.

Edukatis n.o. poskytuje všeobecno prospešné služby v oblasti vzdelávania, realizujeme kurzy a školenia pre verejnosť ale aj odborných zamestnancov. Doučovanie, kurzy, školenia, výchovné koncerty.

www.edukatis.com

Kompetencie pre život

Projekt Kompetence pro život nabízí učitelům a jejich žákům implementaci měkkých dovedností zajímavým a zábavným způsobem přímo ve výuce.

www.kompetenceprozivot.cz

NLP akadémia

Pomocou NLP (Neuro-lingvistického programovania) sa dokážete zlepšiť o stovky percent v mnohých oblastiach. Chcete zistiť ako? Stiahnite si zdarma ukážku z knihy TRIUMF - Váš nový životný príbeh.

www.nlp-akademia.sk

Efektívne rodičovstvo

Mnohí sa pripravujeme na pôrod a narodenie dieťaťa, máme predstavu o jeho výchove. Príchod dieťaťa však navždy zmení náš život a realita sa líši od našich plánov.

efektivnerodicovstvo.webnode.sk

MBA titul.cz - Central European Management Institute

Poskytujeme kvalitné a lacné online dištančné MBA štúdium v češtine. MBA titul po jednom roku diaľkového štúdia. K štúdiu prijímame bez prijímacích skúšok záujemcov s titulmi Ing., Mgr., Bc, MUDr. JUDr. a ďalšími vysokoškolskými titulmi.

www.mbatitul.cz