Stránka www.surf.sk je na predaj. V prípade záujmu kontaktuje info@webring.sk

Dnes je nedeľa, 21. september 2014, Matúš, zajtra Móric

Surf.sk    Vzdelávanie, Školy    Vzdelávacie strediská    Vizitka: 086-777

MBA studium je umožněno i online

www.mba-online.cz/kdo-jsme/1-12

Nejprestižnější a v současnosti i nejvyhledávanější druh studia, MBA, je možné studovat i distanční formou. Tato možnost je vítána zejména u zaneprázdněných studentů, kterým se nabízí možnost e-learningu.

kategórie: Vzdelávacie strediská
0 Topuj

Predbehnite konkurenciu v kategórii,
v ktorej sa odkaz nachádza.

Daj svoj hlas tomuto webu!
Najlepší si zaslúžia byť navrchu!

Titul z prestižní MBA školy

MBA školy se těší vrcholné popularity a je to především díky tomu, že nabízí vysoce kvalitní studium zajištěné odborníky s dlouholetou praxí, možnost výběru 11 programů MBA, studium zaměřené na praxi, ale také díky perfektní flexibilitu studia.

http://www.titul-mba.cz
Štúdium na MBA škole

Štúdium prestížnej MBA školy možno uskutočniť aj on-line. Nie každý má čas dochádzať pravidelne do školy a online výučba je unikátna príležitosť, ako sa vzdelávať aj zo vzdialenejších lokalít. On-line programy MBA je možné študovať odkiaľkoľvek.

http://www.mba-online.sk
Titul z prestižní MBA školy

Studium, které bylo dokonale navrženo pro vytížené manažery, kteří mají, i přes svojí vytíženost, zájem o kvalitní MBA studium. Studium manažerských programů prohloubí jejich znalosti a naučí je nejnovějším metodám řízení a spravování společností.

http://www.mba-online.cz
Cambridge Business School

Ponúkame profesijný vzdelávací online program MBA na rožšírenie manažérskych zručností. Štúdium trvá 1 rok v českom jazyku. Výučba je zabezpečená poprednými odborníkmi, ktorí aplikujú teóriu do praxe.

http://www.titul-mba.sk
Naučte se správně vybrat MBA školu

MBA školy si získaly velkou oblibu, zájemci by ovšem neměli zanedbávat její výběr. Jednotlivé školy se mohou lišit specializací, délkou studia i formou studia. Pro správný výběr je vhodné provést srovnání.

http://srovnani-mba.cz

Odporučte www.mba-online.cz/kdo-jsme/1-12 známemu

Ak sa vám táto stránka páči a chcete, aby sa o nej dozvedelo aj vaše okolie, vyplňte tento formulár a odošlite.

Odporučenie známemu
*
*
*
*

Nechajte užívateľov hodnotiť stránku www.mba-online.cz/kdo-jsme/1-12

Aby bolo návštevníkom umožnené hodnotenie aj cez vašu stránku, je do jej HTML kódu potrebné vložiť časť kódu, ktorá toto hodnotenie sprístupní. Čím väčší počet ľudí vašu stránku podporí, tým vyššie sa vo svojej kategórii posunie. To iste platí aj pri vyhľadávaní. A čím je odkaz vyššie, tým väčší počet návštevníkov si na ňu klikne.

Zvoľte ikonku a vybraný kód vložte do vašej stránky

Ikona 60 x 74

Vzor ikony

Surf.sk

Ikona 88 x 31

Vzor ikony

Surf.sk

Ikona 140 x 16

Vzor ikony

Ikona 140 x 16

Úprava vizitky www.mba-online.cz/kdo-jsme/1-12

Po vyplnení tohto formulára vám budeme môcť upraviť informácie zadané pri registrácii odkazu. Zmenené môžu byť všetky údaje, tj. URL, názov stránky, popis stránky, doplnenie kľúčových slov, pridanie alebo zmena kategórie atď.

Úprava vizitky
*
*
*