Stránka www.surf.sk je na predaj. V prípade záujmu kontaktuje info@webring.sk

Dnes je nedeľa, 21. september 2014, Matúš, zajtra Móric

Surf.sk    Vzdelávanie, Školy    Štúdium v zahraničí    Vizitka: 085-965

Štúdium mba tiež v slovenčine

www.cambschool.sk

Výučba MBA na Cambridge Business School je rozdelená do desiatich modulov a celková dĺžka štúdia je jeden rok. Manažérsky vzdelávací program je prispôsobený vyťaženosti študentov, tí tak okrem lektorských stretnutie využívajú online výukový systém.

kategórie: Štúdium v zahraničí, Školenia, Kurzy
o doméne: cambschool.sk
0 Topuj

Predbehnite konkurenciu v kategórii,
v ktorej sa odkaz nachádza.

Daj svoj hlas tomuto webu!
Najlepší si zaslúžia byť navrchu!

Cambridge Business School

Ponúkame profesijný vzdelávací online program MBA na rožšírenie manažérskych zručností. Štúdium trvá 1 rok v českom jazyku. Výučba je zabezpečená poprednými odborníkmi, ktorí aplikujú teóriu do praxe.

http://www.titul-mba.sk
MBA studium v České republice

Manažerský vzdělávací program MBA, neboli Master of Business Administration, se stal nejpopulárnějším postgraduálním studiem pro majitele firem, vedoucí i manažery. Cílem tohoto programu je rozšíření vědomostí a dovedností.

http://mbainfo.cz
Všetko o možnostiach MBA štúdia

Zaujíma vás MBA štúdium? Pre mnoho ľudí sa jedná o úplne nový pojem. Ide o manažérsky vzdelávací program zameraný najmä na manažérov, ale nielen na ne. Na špecializovanom portáli sa môžete dozvedieť všetky dôležité informácie o MBA štúdiu.

http://mbainfo.sk
Štúdium na MBA škole

Štúdium prestížnej MBA školy možno uskutočniť aj on-line. Nie každý má čas dochádzať pravidelne do školy a online výučba je unikátna príležitosť, ako sa vzdelávať aj zo vzdialenejších lokalít. On-line programy MBA je možné študovať odkiaľkoľvek.

http://www.mba-online.sk
Štúdium MBA na Slovensku

Študovať MBA môžete už aj na Slovensku. London International Graduate School (LIGS) ponúka štúdium MBA, BBA a LLM v českom jazyku a Interactive Online MBA a BBA v slovenskom a českom jazyku.

http://www.ligschool.sk

Odporučte www.cambschool.sk známemu

Ak sa vám táto stránka páči a chcete, aby sa o nej dozvedelo aj vaše okolie, vyplňte tento formulár a odošlite.

Odporučenie známemu
*
*
*
*

Nechajte užívateľov hodnotiť stránku www.cambschool.sk

Aby bolo návštevníkom umožnené hodnotenie aj cez vašu stránku, je do jej HTML kódu potrebné vložiť časť kódu, ktorá toto hodnotenie sprístupní. Čím väčší počet ľudí vašu stránku podporí, tým vyššie sa vo svojej kategórii posunie. To iste platí aj pri vyhľadávaní. A čím je odkaz vyššie, tým väčší počet návštevníkov si na ňu klikne.

Zvoľte ikonku a vybraný kód vložte do vašej stránky

Ikona 60 x 74

Vzor ikony

Surf.sk

Ikona 88 x 31

Vzor ikony

Surf.sk

Ikona 140 x 16

Vzor ikony

Ikona 140 x 16

Úprava vizitky www.cambschool.sk

Po vyplnení tohto formulára vám budeme môcť upraviť informácie zadané pri registrácii odkazu. Zmenené môžu byť všetky údaje, tj. URL, názov stránky, popis stránky, doplnenie kľúčových slov, pridanie alebo zmena kategórie atď.

Úprava vizitky
*
*
*