Stránka www.surf.sk je na predaj. V prípade záujmu kontaktuje info@webring.sk

Dnes je štvrtok, 20. november 2014, Félix, zajtra Elvíra

Surf.sk    Vzdelávanie, Školy    Školenia, Kurzy    Vizitka: 081-697

Školení BOZP Ostrava

www.skoleni-bozp-ostrava.cz

Jste podnikatelem, a padá tak na Vás povinnost provést školení zaměstnanců? Mnohdy se stává, že neodborně provedené školení probíhá až příliš stručně a pro zaměstnance tak nemá prakticky žádný užitek.

kategórie: Školenia, Kurzy, Zdravotnícke poradenstvo, Zdravotnícke organizácie
tagy: práca
0 Topuj

Predbehnite konkurenciu v kategórii,
v ktorej sa odkaz nachádza.

Daj svoj hlas tomuto webu!
Najlepší si zaslúžia byť navrchu!

Odborné firemní školení BOZP Ostrava

Nabízíme školení - bezpečnost a ochrana zdraví při práci. Zabýváme se dokumentací, prověrek, kontroly stavů, školení všech zaměstnanců, odborná pomoc ohledně řešení povinností dle předpisů. Zpracujeme nebo zhodnotíme všechny provozní předpisy.

http://www.bozp-firmy.cz
ENERGOM Projekty a.s.

Hledáte specialistu na bezpečnost práce a požární ochranu? Chcete zajistit pro své zaměstnance bezpečný chod na pracovišti? Společnost ENERGOM Projekty a.s. Vám zajistí školení a prevenci rizik v BOZP a PO, pomoc při pracovních úrazech aj.

http://www.energom.cz
BOZP Opava

Začátek pracovního procesu se neobejde bez školení o bezpečnosti práce a ochraně zdraví při práci. Častěji se užívá zkratka BOZP. Během tohoto školení se dozvíte všechny svá práva a povinnosti v pozici zaměstnance.

http://www.bozpopava.cz
Ladislav Klimeš

Komplexní služby BOZP-bezpečnost a ochrana zdraví při práci- (management řízení rizik, kategorizace prací, pracovně-lékařské služby, osobní ochranné pracovní prostředky, zpracování dokumentace BOZP, školení bezpečnosti práce) PO-požární ochrana

http://bozpmorava.cz
PAMAR safety s.r.o.

Služby BOZP (bezpečnost práce) a PO (požární ochrana), školení, dokumentace, kontroly pracoviště, dozor BOZP na stavbách, koordinátor BOZP na stavbách ČR i zahraniční projekty. Revize a kontroly.

http://bozp.pamar.cz

Odporučte www.skoleni-bozp-ostrava.cz známemu

Ak sa vám táto stránka páči a chcete, aby sa o nej dozvedelo aj vaše okolie, vyplňte tento formulár a odošlite.

Odporučenie známemu
*
*
*
*

Nechajte užívateľov hodnotiť stránku www.skoleni-bozp-ostrava.cz

Aby bolo návštevníkom umožnené hodnotenie aj cez vašu stránku, je do jej HTML kódu potrebné vložiť časť kódu, ktorá toto hodnotenie sprístupní. Čím väčší počet ľudí vašu stránku podporí, tým vyššie sa vo svojej kategórii posunie. To iste platí aj pri vyhľadávaní. A čím je odkaz vyššie, tým väčší počet návštevníkov si na ňu klikne.

Zvoľte ikonku a vybraný kód vložte do vašej stránky

Ikona 60 x 74

Vzor ikony

Surf.sk

Ikona 88 x 31

Vzor ikony

Surf.sk

Ikona 140 x 16

Vzor ikony

Ikona 140 x 16

Úprava vizitky www.skoleni-bozp-ostrava.cz

Po vyplnení tohto formulára vám budeme môcť upraviť informácie zadané pri registrácii odkazu. Zmenené môžu byť všetky údaje, tj. URL, názov stránky, popis stránky, doplnenie kľúčových slov, pridanie alebo zmena kategórie atď.

Úprava vizitky
*
*
*