Stránka www.surf.sk je na predaj. V prípade záujmu kontaktuje info@webring.sk

Dnes je streda, 15. október 2014, Terézia, zajtra Vladimíra

Surf.sk    Vzdelávanie, Školy    Semináre    Vizitka: 074-525

Pricemania Academy

www.pmacademy.sk

Pricemania Academy predstavuje ojedinelý vzdelávací program pre e-shopy a on-line firmy pôsobiace na Slovenskom trhu. Školenia sú interaktívne a majú formu workshopov a webinárov. Účastníci budú prevedení celou problematikou on-line segmentu.

kategórie: Semináre, Školenia, Kurzy, Poradenstvo, Školenia
tagy: online, marketing
o doméne: pmacademy.sk
0 Topuj

Predbehnite konkurenciu v kategórii,
v ktorej sa odkaz nachádza.

Daj svoj hlas tomuto webu!
Najlepší si zaslúžia byť navrchu!

Seoshop

Clickmedia.sk, úprava webu, sociálne siete, fb, book, webové prezentácie, na webe, všetko, lacná reklama, lacné weby, seo služby, optimalizovanie stránok, ppc, ppc reklama, internetový marketing, 1, inovatívne riešenia, google, adwords, adsense, internetové, internet, media, služby, službz, úprava webu, sociálne siete, fb, book, webové prezentácie, na webe, všetko, lacná reklama, seo služby, optimalizovanie stránok, úpravy, úprava, oprava, ppc, ppc reklama, internetový marketing, číslo 1, 1, inovatívne riešenia.

http://www.seoshop.sk
MARKETINGOVÝ KONZULTANT

Konzultácie a poradenstvo Analýza trhu Vytvorenie marketingovej stratégie SEO Optimalizácia SEM Search engine marketing SMO Optimalizácia pre sociálne siete UX Zvýšenie predaja a výkonnosti Remarketing Budovanie značky

http://www.kameniczki.tk
Dot Blu, s.r.o. - on-line komunikácia, riešenia a podpora

Naším hlavným cieľom je ukázať klientovi, že internet ponúka nespočetné možnosti. On-line komunikácia, riešenia na mieru, next business day podpora, internetové stránky, e-shopy, social networking, PPC kampane, SEO, SEF, školenia a kreatíva.

http://www.dotblu.sk
Promiseo

Promiseo s.r.o. kombinuje znalosti z online marketingu a najnovších technológií za účelom plnenia požiadaviek svojich klientov.

http://promiseo.sk
Mondo International Academy

Mondo International Academy je moderná a inovatívna akadémia na slovenskom vzdelávacom trhu so zameraním na poskytovanie postgraduálnych programov ako MBA, LLM, MSc, samostatných kurzov dospelých a mládež a okrem toho aj kvalifikačných programov.

http://mondoi-academy.com

Odporučte www.pmacademy.sk známemu

Ak sa vám táto stránka páči a chcete, aby sa o nej dozvedelo aj vaše okolie, vyplňte tento formulár a odošlite.

Odporučenie známemu
*
*
*
*

Nechajte užívateľov hodnotiť stránku www.pmacademy.sk

Aby bolo návštevníkom umožnené hodnotenie aj cez vašu stránku, je do jej HTML kódu potrebné vložiť časť kódu, ktorá toto hodnotenie sprístupní. Čím väčší počet ľudí vašu stránku podporí, tým vyššie sa vo svojej kategórii posunie. To iste platí aj pri vyhľadávaní. A čím je odkaz vyššie, tým väčší počet návštevníkov si na ňu klikne.

Zvoľte ikonku a vybraný kód vložte do vašej stránky

Ikona 60 x 74

Vzor ikony

Surf.sk

Ikona 88 x 31

Vzor ikony

Surf.sk

Ikona 140 x 16

Vzor ikony

Ikona 140 x 16

Úprava vizitky www.pmacademy.sk

Po vyplnení tohto formulára vám budeme môcť upraviť informácie zadané pri registrácii odkazu. Zmenené môžu byť všetky údaje, tj. URL, názov stránky, popis stránky, doplnenie kľúčových slov, pridanie alebo zmena kategórie atď.

Úprava vizitky
*
*
*