Dnes je nedeľa, 22. jún 2014, Paulína, zajtra Sidónia

Surf.sk    Vzdelávanie, Školy    Školy    Tanečné školy    Vizitka: 020-011

Sahra.sk - dance a relax - tanečné štúdio

www.sahra.sk

Zámerom tanečného štúdia Sahra je ponoriť ženy aj mužov do tajomstiev východnej kultúry vrátane ich tancov, ale aj do tajomstva fyzickej a duševnej krásy. Ponúka brušné tance, flamenco, klasický tanec, balet, pilates, kalanetika.

kategórie: Tanečné školy, Tanec, Tanec
firemné údaje: Kontaktná osoba: Matej Hajdin
o doméne: sahra.sk
0 Topuj

Predbehnite konkurenciu v kategórii,
v ktorej sa odkaz nachádza.

Daj svoj hlas tomuto webu!
Najlepší si zaslúžia byť navrchu!

Etnodance.sk - tanečné štúdio

Tanečné štúdio pre dospelých, deti, bábätká. Ponúkame kurzy brušného tanca, flamenca, gypsy dance a aktivity pre rodičov s deťmi.

http://www.etnodance.sk
Beadance.eu - online predaj tanečných topánok a oblečenia

Online predaj tanečnej obuvi a tanečného oblečenia značiek prestížnej kvality Sansha, Supadance, PortDance a SAM (Balet, Step, Jazz, Flamenco, Tango, Ballroom, Spoločenské tance, Latinsko-americké tance, tanečné sneaker tenisky na akýkoľvek tanečný kurz, Hip-Hop, učiteľská obuv). Najširší sortiment, výhodné ceny, maximálna flexibilita, poradenstvo, osobné odbery v Bratislave.

http://www.beadance.eu
Brušné tance Trnava Raks Farah

Skupina Raks Farah z Trnavy ponúka kurzy rôznych stupňov pokročilosti a vystúpenia na verejné a súkromné podujatia s tematikou orientálne brušné tance.

http://www.raksfarah.meu.zoznam.sk
Tanečné oblečenie

Zabýváme se prodejem tanečního oblečení. Milovník tance jistě uvítá kvalitní oblečení pro vykonávání svého oblíbeného tance. Ať už je to dnes velmi populární Zumba , společenský tanec, jazz, balet, salsu, zouk, argentiské tango, disco, dance street či hip hop.

http://www.tanecni-obleceni.cz
Orientshow.eu - orientálna tanečnica Linah Aini

Brušná tanečnica Linah Aini ponúka brušné tance, tribal a bollywood. Temperamentný i zvodný orient, fascinujúci tribal a pôsobivé indické tance.

http://www.orientshow.eu

Odporučte www.sahra.sk známemu

Ak sa vám táto stránka páči a chcete, aby sa o nej dozvedelo aj vaše okolie, vyplňte tento formulár a odošlite.

Odporučenie známemu
*
*
*
*

Nechajte užívateľov hodnotiť stránku www.sahra.sk

Aby bolo návštevníkom umožnené hodnotenie aj cez vašu stránku, je do jej HTML kódu potrebné vložiť časť kódu, ktorá toto hodnotenie sprístupní. Čím väčší počet ľudí vašu stránku podporí, tým vyššie sa vo svojej kategórii posunie. To iste platí aj pri vyhľadávaní. A čím je odkaz vyššie, tým väčší počet návštevníkov si na ňu klikne.

Zvoľte ikonku a vybraný kód vložte do vašej stránky

Ikona 60 x 74

Vzor ikony

Surf.sk

Ikona 88 x 31

Vzor ikony

Surf.sk

Ikona 140 x 16

Vzor ikony

Ikona 140 x 16

Úprava vizitky www.sahra.sk

Po vyplnení tohto formulára vám budeme môcť upraviť informácie zadané pri registrácii odkazu. Zmenené môžu byť všetky údaje, tj. URL, názov stránky, popis stránky, doplnenie kľúčových slov, pridanie alebo zmena kategórie atď.

Úprava vizitky
*
*
*