Dnes je streda, 15. október 2014, Terézia, zajtra Vladimíra

Surf.sk Vzdelávanie, Školy Učebné pomôcky

Učebné pomôcky

Prinášame vám najaktuálnejšie stránky z kategórie Učebné pomôcky.

Nájdených: 60 stránok pre Učebné pomôcky

<< predošlá 1 2 3 4 5

Pomocky.sk - zdravotné pomôcky pre chrbticu a cvičenie, jógu

Kvalitné fitlopty, Pilates pomôcky, protišmykové podložky na cvičenie, dynamické a klinové podložky pre správne sedenie, anatomické vankúše, teplo-studené obklady, masážne pomôcky, antidekubitné systémy.

www.pomocky.sk

Učebné materiály

Učebné materiály z predmetu informatika.

skola.elibos.sk

Anglina pre teba - angličtina v skratke pre každého

Web podáva prehľad anglickej gramatiky od podstatných mien, prídavných mien, slovies až po členy v angličtine. Prehľad časov a anglickej korešpondencie. Na záver nejaké tipy na weby, ktoré pomôžu pri učení angličtiny.

www.anglinapreteba.szm.com

Preco.esperanto.sk - prečo používať esperanto

Esperanto je jednoduchý, praktický a spravodlivý medzinárodný jazyk s vlastnou kultúrou, ktorý podporujú aj známe osobnosti.

preco.esperanto.sk

Esperanto - spravodlivý medzinárodný jazyk

Esperanto je optimalizovaný jazyk vytvorený pre medzinárodnú komunikáciu. Na stránke nájdete informácie o jazyku a esperantskom hnutí.

www.esperanto.sk

Riešené príklady z matematiky a interaktívne testy na TESTOKAZI

Viac ako 5000 vyriešených príkladov z učiva základnej školy, interaktívne testy z matematiky, interaktívne testy z fyziky, interaktívne testy z geografie,interaktívne testy z informatiky, zábavné testy, testovanie 9, testovanie 5, riešené príklady z matematiky, riešené príklady z fyiky, riešené príklady z testovania 9, riešené príklady z testovania 5, interaktívne hry na matematiku, prípravy na vyučovanie matematiky, prípravy na vyučovanie fyziky, prípravy na vyučovanie geografie, príprava na prijímacie skúšky, zbierky úloh z matematiky, písomky z matematiky. Viac ako 300 on-line testov na prípravu na Testovanie 9.

testokazi.hol.es

Šikulkovo, krajina plná náučných drevených hračiek.

Návrh,výroba a predaj drevených ručne maľovaných náučných hračiek. Šikulkovo je krajina plná náučných drevených hračiek, s ktorými si detičky môžu užívať hru a zábavu a popri tom rozvíjajú svoje schopnosti, učia a spoznávajú nové veci.

www.sikulkovo.sk

Nábytok a učebné pomôcky pre školy a kancelárie

Ponúkame nábytok pre všetky typy škôl a škôlok. Do škôl dodávame učebné pomôcky a príslušenstvo. Ak potrebujete nábytok do kancelárie, alebo ambulancie obráťte sa s dôverou na nás. Multip Vám dodá nábytok Vašich snov.

www.multip.sk

Prijímačky SŠ

Štátnej prijímačky na stredné školy bezplatne a online. Prijímacie skúšky, vzorové testy, zadania aj riešenia štátnych prijímačiek na SŠ.

www.statniprijimacky.cz

Anatómia online

Online opakovanie anatomie pre študentov medicíny. Zopakujte si 300 anatomických schemat z Memorixu anatomie. Otázky vám vybereme podla Vašich znalostí.

anatom.cz