Dnes je nedeľa, 21. september 2014, Matúš, zajtra Móric

Surf.sk Vzdelávanie, Školy Učebné pomôcky

Učebné pomôcky

Prinášame vám najaktuálnejšie stránky z kategórie Učebné pomôcky.

Nájdených: 60 stránok pre Učebné pomôcky

1 2 3 ďalšia >>

Citovanie.zzl.org - pomocník na citovanie TOP: 15x

Citovanie.zzl.org - pomocník na citovanie

Vytvorenie bibliografického odkazu z knihy, článku z časopisu aj z internetovej stránky.

citovanie.co.nf

Překladač vět online TOP: 3x

Překladač vět online

Překladač - online překladač vět, překladač vět a textů. Pomůže při překladu do více než 40 cizích jazyků.

www.prekladac-vet.net

Referáty za babku.sk - PR články alebo iné texty TOP: 2x

Referáty za babku.sk - PR články alebo iné texty

Ak študujete, alebo podnikáte a čaká vás náročná seminárna práce, záverečná bakalárska, alebo diplomová štúdia, potrebujete napísať PR článok alebo iný text odborného rázu, ale nemáte dostatok času na hľadanie potrebných podkladov, sme pripravení vám pomôcť.

www.referatyzababku.sk

Ide.sk - webstránky, matematika a zdravie TOP: 1x

Ide.sk - webstránky, matematika a zdravie

Zbierka zaujímavých matematických príkladov, hlavolamy jedným ťahom, matematické krížovky a osemsmerovky. Zdravie a vitalita - prírodné doplnky výživy, vitamíny a multivitamíny.

www.ide.sk/indexsk.php

Strojopis online.sk - naučte sa strojopis rýchlo a zadarmo TOP: 1x

Strojopis online.sk - naučte sa strojopis rýchlo a zadarmo

Online výuka písania všetkými desiatimi prstami - strojopisu. Profesionálne pripravené cvičenia, vyhodnotenie počtu úderov, chýb a percentuálnej úspešnosti. Návod na úspešné zvládnutie výuky strojopisu.

www.strojopisonline.sk

Zadanie.sk - hosting vysokoškolských projektov TOP: 1x

Zadanie.sk - hosting vysokoškolských projektov

Uloženie hotových vysokoškolských projektov. Správa zadaní a študentských prác. Odovzdávanie vypracovaných zadaní. Ťaháky, prednášky a dôležité informácie pre študentov.

www.zadanie.sk

Zmaturuj.zones.sk - maturita jednoduchšie TOP: 1x

Zmaturuj.zones.sk - maturita jednoduchšie

Maturitný server pre všetkých maturantov, ktorí sa rozhodli úspešne zvládnuť maturitu. Obsahuje vypracované maturitné témy, učebné poznámky, maturitné fórum a mnoho iného.

zmaturuj.zones.sk

Nechodím na prednášky.sk - štúdijné materiály na stiahnutie

Zbierka prednášok, vedomostí a iných materiálov zo slovenských vysokých škôl.

nechodimnaprednasky.sk

Stavrovsky.eu - vynálezy, hlavolamy a logické hry

Vynálezy, hlavolamy, logické a spoločenské hry a netradičné matematicko-fyzikálne pomôcky pre žiakov a študentov ZŠ a SŠ.

www.stavrovsky.eu

Bábkové divadlo.eu - vynikajúci edukačný prostriedok na zdokonalenie slovnej zásoby

S divadelnými bábkami si deti môžu zahrať divadelné predstavenia, ktoré už poznajú, alebo si môžu vymyslieť úplne nové príbehy, čo rozvíja ich kreativitu a fantáziu.

www.babkovedivadlo.eu