Dnes je nedeľa, 22. jún 2014, Paulína, zajtra Sidónia

Surf.sk Vzdelávanie, Školy Ťaháky

Ťaháky

Prinášame vám najaktuálnejšie stránky z kategórie Ťaháky.

Nájdených: 33 stránok pre Ťaháky

<< predošlá 1 2 3 4

Referáty.webovka.eu - stredoškolské práce, eseje, prezentácie a projekty

Stredoškolské a základoškolské práce, eseje, prezentácie, projekty a referáty z oblastí literatúry, biológie, dejepisu, informatiky, geografie a fyziky.

referaty.webovka.eu

Geodézia, kartografia a kataster

Digitálne texty z oblasti geodézie, kartografia a katastra. Referáty, články, diskusia, pracovné ponuky, obrázky, teodolit, fotogrametria, GNSS, GPS, polygometria, kataster, zákony, odkazy.

geodezia.denicek.eu

Monitor9.zones.sk - testovanie 9, učebné materiály a testy

Server pre všetkých deviatakov, ktorí sa rozhodli úspešne zvládnuť celoslovenské Testovanie 9. Informácie o testovaní, minuloročné monitor testy, učebné materiály a fórum.

monitor9.zones.sk

Anglina pre teba - angličtina v skratke pre každého

Web podáva prehľad anglickej gramatiky od podstatných mien, prídavných mien, slovies až po členy v angličtine. Prehľad časov a anglickej korešpondencie. Na záver nejaké tipy na weby, ktoré pomôžu pri učení angličtiny.

www.anglinapreteba.szm.com

Literatura.varhol.sk - poznámky zo stredoškolskej literatúry

Stredoškolské poznámky z literatúry v prehľadnej podobe rozdelené podľa období. Vhodné nielen ako podklad pre ťaháky.

literatura.varhol.sk

Referáty, študentské práce, eseje, recenzie, projekty a prezentácie

Referáty, základoškolské, stredoškolské, vysokoškolské práce, eseje, recenzie a prezentácie z oblastí literatúry, biológie, geografie, informatiky, fyziky a dejepisu.

referaty.hostujem.sk

Referaty

Stránka na Referáty do školy.

www.referaty.6f.sk

Sociálna práca | diplomové a bakalárske práce

Potrebuješ pomoc s diplomovou prácou v odbore sociálnej práce. Sme úzko špecializovaný tím, ktorý ti pomôže vypracovať podklady diplomovej práce v odbore sociálna práca. Sme jediní svojho druhu na Slovensku a špecializujeme sa na sociálnu prácu.

www.socialna-praca.sk

Seminárka

Píšeme referáty,seminárky,bakalárske a diplomové práce.Tvoríme web stránky,grafické návrhy pre oznámenia,propagačné materiály,vizitky.

seminarky2.webnode.sk

Seminárky a iné školské práce

Vypracujeme kvalitné podklady pre rôzne druhy školských prác. Ak nestíhate v rámci školy niečo dokončiť, neváhajte a kontaktujte nás.

eseminarky.sk