Dnes je nedeľa, 22. jún 2014, Paulína, zajtra Sidónia

Surf.sk Vzdelávanie, Školy Štúdium v zahraničí

Štúdium v zahraničí

Prinášame vám najaktuálnejšie stránky z kategórie Štúdium v zahraničí.

Nájdených: 42 stránok pre Štúdium v zahraničí

<< predošlá 1 2 3 4

Študuj, pracuj a cestuj po Číne

Využi skvelú príležitosť a nauč sa čínsky jazyk prostredníctvom štúdia alebo pracovnej stáže v Číne, Vietname, Thajsku či Malajzii a naštartuj tak svoju úspešnú budúcnosť ešte dnes.

chinastudy.eu

Jazykove pobyty v zahranici

Doprajte si najlepsi rok svojho zivota studujte na statnej alebo prestiznej skole v programe skolsky rok v zahranici prihlaste sa na program rok alebo polrok na strednej skole do konca roka a ziskajte zľavu.

www.kurzy-pobyty.sk

Jazyky v zahraničí s.r.o.

Zabezpečujeme jazykové kurzy v zahraničných jazykových školách pre dospelých a mládež vrátane ubytovania a dopravy.

www.jazyky-v-zahranici.cz

Štúdium MBA na Slovensku

Študovať MBA môžete už aj na Slovensku. London International Graduate School (LIGS) ponúka štúdium MBA, BBA a LLM v českom jazyku a Interactive Online MBA a BBA v slovenskom a českom jazyku.

www.ligschool.sk

Štúdium v zahraničí - Hotelový management - Cyprus

Štúdium v zahraničí, v krajine s jednou z najvyšších životných úrovní v Európe.

www.casacollege.sk

Namornaskola.sk - Námorná škola v Bratislave

Námorná škola v Bratislave poskytuje formou 2,5 ročného pomaturitného štúdia možnosť získania diplomu námorného dôstojníka - navigátora alebo strojného dôstojníka. V rámci štúdia je 12-mesačná prax na námornej lodi.

www.namornaskola.sk

Austrália s G8M8 - študuj, pracuj, užívaj

Slovenská agentúra v Sydney s garanciou ponuky práce. 17-ročné skúsenosti, 100-vky spokojných študentov a žiadne poplatky. Zdarma zaistenie ubytovania, SIM karta s kreditom, agentúra na Slovensku aj v Sydney.

www.g8m8.sk

Štúdium na Novom Zélande

Ak by ste chceli študovať na univerzite na Novom Zélande, alebo hľadáte možnosť ako sa zdokonaliť v anglickom jazyku či získať prax.

www.studiumnanovomzelande.sk

Information Planet.sk – štúdium v Austrálii

Agentúra Information Planet, s.r.o. je súčasťou celosvetovej siete poskytujúcej kompletný bezplatný servis záujemcom o štúdium v Austrálii, štúdium v Kanade, jazykové kurzy a univerzitné štúdium v zahraničí.

www.informationplanet.sk

BetterWay.sk - výučba AJ

Výučba AJ pre FO a PO, kurzy pre deti, dospelých a seniorov, konverzačné kurzy, príprava na certifikáty, maturitu a study abroad.

www.betterway.sk