Dnes je nedeľa, 22. jún 2014, Paulína, zajtra Sidónia

Surf.sk Vzdelávanie, Školy Školy Vysoké školy

Vysoké školy

Prinášame vám najaktuálnejšie stránky z kategórie Vysoké školy.

Nájdených: 23 stránok pre Vysoké školy

Ostravská univerzita v Ostrave

Stránky ostravskej vysokej školy. Fakulty: umelecká, filozofická, pedagogická, prírodovedecká, sociálnych štúdií a zdravotníckych štúdií.

www.osu.cz

Kvalitné vysokoškolské podklady priamo od aut

Vypracovávam vysokoškolské podklady pre rôzne typy vysokoškolských prác od seminárnych cez bakalárske, diplomové, rigorózne a iné. Primárne sa orientujem na právo, ale aj iné témy mi nie sú cudzie. Ak sa mi ozvete, nestratíte nič, môžete len získať.

www.napisemto.eu

Kolégium Antona Neuwirtha

V Kolégiu sa naučíš kriticky myslieť, spoznáš ďalších podobne zmýšľajúcich ľudí a získaš praktické zručnosti, aby si aj Ty mohol zmeniť Slovensko k lepšiemu.Jeden človek môže zmeniť svet,ale nie sám.Preto je komunita, ktorú v kolégiu nájdeš potrebná.

www.kolegium.org

Business Institut: Nový cyklus programov MBA

Otvárame nový cyklus programov MBA, BBA a LLM, ktoré predstavujú profesijné vzdelávacie štúdium zamerané na prehĺbenie znalostí, rozvoj manažérskych schopností a praktických skúseností. Prihláste sa už teraz a získajte k štúdiu zaujímavý bonus.

www.businessinstitut.sk/preco-si-zvolit-prave-business-institut

Interaktivna tabula

Interaktívne tabule v našej ponuke zahŕňajú značky Qomo, Triumph Board, Promethean Activboard, Eliteboard, Smart Board a iné. Všetky modely sú magnetické a umožňujú ovládanie perom alebo prstom, ako aj písanie klasickými fixkami.

www.interaktivnatabula.com

Pindex-ohodnoť svojho profáka

Pindex - profákov index je študentský portál na hodnotenie učiteľov vysokých škôl. Portál www.pindex.sk v reálnom čase vyhodnocuje celkovú kvalitu vzdelávania na základe hodnotení učiteľov a vytvára tak rebríčky katedier, fakúlt a vysokých škôl.

www.pindex.sk

Eduworld.sk - kurzy a školenia

Vyhľadávací portál s databázou škôl, kurzov, školení pre deti i dospelých, konferencií a priestorov na podujatia s hodnoteniami zákazníkov.

www.eduworld.sk

Zoznam vysokých škôl v ČR

Kompletní seznam vysokých škol v České republice, včetně jejich kontaktních údajů a seznamu oborů.

vysokeskoly.flek.cz

Zoznam vysokých škôl

Na stránke srovnanivysokychskol.cz nájdete zoznam vysokých škôl v ČR, porovnanie vysokých škôl a tiež rôzne informácie o vysokých školách.

srovnanivysokychskol.cz

Studentskefinancie.sk - študentské financie

Kalkulačka pre výpočet sociálneho štipendia pre vysokoškolákov. Ako financovať štúdium na VŠ, ako získať štipendium a študentskú pôžičku od štátu.

studentskefinancie.sk