Dnes je nedeľa, 22. jún 2014, Paulína, zajtra Sidónia

Surf.sk Vzdelávanie, Školy Školy Tanečné školy

Tanečné školy

Prinášame vám najaktuálnejšie stránky z kategórie Tanečné školy.

Nájdených: 11 stránok pre Tanečné školy

GlamourDance1

Tanečná skupina a jej činnosť.Ponúkame tanečné čísla na kultúrne podujatia, ale aj plesy.Skupina pôsobí pod Základnou umeleckou školou v Komárne.

glamourdance1.webnode.sk

Sahra.sk - dance a relax - tanečné štúdio

Zámerom tanečného štúdia Sahra je ponoriť ženy aj mužov do tajomstiev východnej kultúry vrátane ich tancov, ale aj do tajomstva fyzickej a duševnej krásy. Ponúka brušné tance, flamenco, klasický tanec, balet, pilates, kalanetika.

www.sahra.sk

Orientálny tanec.com - škola orientálneho tanca Zulika

Pravidelné kurzy orientálneho tanca v Považskej Bystrici, Púchove, Žiline, Piešťanoch. Tématické semináre, sústredenia, víkendové pobyty s tancom s učiteľkou Rendy.

www.orientalnytanec.com

Tanečná škola ŠancaTanca

Kurzy orientálneho, moderného a latino tanca, joga, cvičenia pre matky s deťmi, astrológia a osobné výklady horoskopu, články z oblasti orientálneho tanca a kultúry východných krajín.

www.sancatanca.sk

Outbreak.sk - tanečné centrum Outbreak Košice

Street Dance Centrum Outbreak je profesionálnou tanečnou školou v Košiciach, ktorej základom je šíriť radosť z tanca a odovzdávať ho tým ďalej, medzi ostatných ľudí. Street Dance Centrum Outbreak ponúka certifikovaných lektorov s bohatými skúsenosťam.

outbreak.sk

Tanečné tyče Pole Dance X-Pole

Jedná sa o profesionálne tyče, na ktorých možno vykonávať aj tie najnáročnejšie pole dancingové triky, prenosné a ľahko přenastavitelné. Montáž počas 10 min, bez nutnosti stáleho ukotvenie do stropu alebo podlahy. Ponúkame najnižšie ceny na trhu.

www.tanecnetyce.sk

Írske tance, tanečné kurzy

Írsky tanec môže byť pre každého. Skúseného, aj začínajúceho tanečníka. Nechajte sa očariť energickým tancom a prihláste sa na tanečné kurzy do Bratislavy alebo Malaciek, pod vedením tanečníka Štefana Totha.

irsketance.sk

Tanečná škola Top Centrum

Tá najlacnejšia a zároveň najkvalitnejšia ponuka tanečných kurzov, rýchlokurzov, krúžkov štandardných a latinsko-amerických tancov, kubánskej salsy, brušných tancov v Bratislave. Doprajte si relax, zábavu a potešenie z tanca vo Vašej tanečnej škole.

www.topcentrum.sk

Hip hop Pezinok - tanečná skupina od 6 do x rokov

Hip Hop Pezinok - dievčatá tancujúce hip hop a dievčenský tanec v Pezinku, ponúkajúce tanečné vystúpenia na podujatia a oslavy. Dievčatá od 6 do X rokov, trénujú v Centre voľného času.

hiphoppezinok.tym.sk

Etnodance.sk - tanečné štúdio

Tanečné štúdio pre dospelých, deti, bábätká. Ponúkame kurzy brušného tanca, flamenca, gypsy dance a aktivity pre rodičov s deťmi.

www.etnodance.sk