Dnes je nedeľa, 21. september 2014, Matúš, zajtra Móric

Surf.sk Vzdelávanie, Školy Školy Súkromné školy

Súkromné školy

Prinášame vám najaktuálnejšie stránky z kategórie Súkromné školy.

Nájdených: 40 stránok pre Súkromné školy

MŠ-Simba - Súkromná materská škola Prešov - Detské centrum Simba TOP: 1x

MŠ-Simba - Súkromná materská škola Prešov - Detské centrum Simba

Súkromná MŠ a jasle rodinného typu športového zamerania v tichej lokalite Prešova, v rodinnom dome so záhradou na Šidlovci. Celoročná prevádzka, výuka AJ, hudobný kurz, arteterapia, individuálny prístup k deťom, spolupráca s rodičmi, návšteva soľnej jaskyne. Projekt Učíme sa s rozprávkou.

www.ms-simba.szm.sk

1. Súkromné Banskobystrické gymnázium

Súkromné gymnázium zamerané na odborné vzdelanie v IT oblasti. Štúdium zamerané na virtuálnu grafiku ako jediné na Slovensku.

www.sukromnygympel.sk

Základná škola Vojčice

Základná škola, zelená škola.

zsvojcice.szm.sk

Veselá včielka - jasle Bratislava

Detské súkromné jasle v Bratislave, Veselá včielka. Sme tu pre všetky deti od 18 mesiacov do 3 rokov.

www.veselavcielka.sk

Súkromná škôlka Bratislava -  DC Predškoláčik

Súkromná škôlka Bratislava - DC Predškoláčik

Detské centrum Predškoláčik ponúka alternatívu starostlivosti o deti vo veku od 2 do 6 rokov. Nachádza sa v rodinnom dome s dvorom a záhradou, situovanom v kľudnom prostredí Vajnor. Organizujeme množstvo aktivít v detskom centre i mimo neho.

www.predskolacik.sk

Súkromná materská škôlka Maternelle Ružinov

Súkromná materská škôlka Maternelle Ružinov je tu pre všetky deti od 1 do 6 rokov. Využíva aj Montessori pedagogiku a vyučuje angličtinu.

www.maternelle.sk

Veselá lienka.sk - súkromné jasle

Súkromné zariadenie pre detičky vo veku od 18 mesiacov do 3-4 rokov v rodinnom domčeku so záhradou v tichom prostredí.

www.veselalienka.sk

Nasa-skola.sk - súkromná základná škola Košice

Súkromná základná škola v Košiciach zameraná na tanečnú a hudobno-pohybovú prípravu a výučbu cudzích jazykov už od prvého ročníka. Bohatá krúžková činnosť a nízky počet žiakov v triedach.

www.nasa-skola.sk

Kolégium Antona Neuwirtha

V Kolégiu sa naučíš kriticky myslieť, spoznáš ďalších podobne zmýšľajúcich ľudí a získaš praktické zručnosti, aby si aj Ty mohol zmeniť Slovensko k lepšiemu.Jeden človek môže zmeniť svet,ale nie sám.Preto je komunita, ktorú v kolégiu nájdeš potrebná.

www.kolegium.org

Ving Tsun - Škola Bojového Umenia

Stránka sa venuje juhočínskemu systému sebaobrany Ving Tsun.

yongtsun.webnode.sk