Dnes je štvrtok, 20. november 2014, Félix, zajtra Elvíra

Surf.sk Vzdelávanie, Školy Školy Školy v prírode

Školy v prírode

Prinášame vám najaktuálnejšie stránky z kategórie Školy v prírode.

Nájdených: 14 stránok pre Školy v prírode

Detské rekreácie.sk - letné tábory a školy v prírode TOP: 3x

Detské rekreácie.sk - letné tábory a školy v prírode

Detská cestovná kancelária CK Slniečko, s.r.o. - Detské letné tábory a školy v prírode na Slovensku aj v zahraničí.

www.detskerekreacie.sk

Detské tábory

Organizácia zameraná na akcie pre deti, hlavne školy v prírode a letné tábory. Vždy kompletné zabezpečenie za nízke ceny, tematický program, animátori v kostýmoch. Ďalej ponuka Mikulášov, Dni detí, Karnevalov, Halloweenov a pod. Pre deti všetko :)

www.tabor.sk

Fantázia.eu - škola v prírode a letné tábory

Superfantázia sa už 7 rokov zaoberá organizovaním pobytov pre deti, ako sú školy v prírode a letné tábory. Dôkazom sú tisícky spokojných detí.

www.fantazia.eu

Škola v prírode

Škola v přírodě Libá je ideálním místem pro školní pobyty. Nachází se v těsné blízkosti Františkových lázní, je obklopena přírodou a díky tomu nabízí jedno z nejčistším ovzduší v České republice.

www.libacamp.cz

Rekreačné zariadenie Paradise, Rajecké Teplice-Kunerad

Ubytovacie a stravovacie služby pre ucelené skupiny, školy v prírode, školské výlety, lyžiarske kurzy, letný tábor, sústredenie pre športové a tanečné kluby a inné skupinové akcie.

www.rzparadise.meu.zoznam.sk

Skalican.com - rekreačné zariadenie Skaličan

Rekereačné zariadenie Skaličan, ktoré sa nachádza v nádhernej oblasti neďaleko historickej Skalice ponúka školy v prírode, 5 učební, detské letné tábory, školské výlety a lacné ubytovanie iba 10 m od letného kúpaliska.

www.skalican.com

Azad.sk - cestovná kancelária

CK Azad s.r.o. je cestovná kancelária zameraná na detské tábory, školy v prírode a dovolenky. Detské tábory na Slovensku a v zahraničí.

www.azad.sk

Rekreačné zariadenie Bystrička na Orave

Letné tábory, školy v prírode a školské výlety. Stretnutia mládeže a turistov. Organizovanie jazykových a iných kurzov, školení a seminárov, banketov, svatieb, stužkových, športových, spoločenských a kultúrnych akcií.

www.rekreabystricka.szm.sk

Moom light camp.sk - detský divadelno-športový pobyt

Letný detský zážitkový tábor, škola v prírode s divadelným kurzom, školením prvej pomoci a tréningom hip-hopu. Vysoké Tatry.

www.moonlightcamp.sk

Nita.sk - turistická ubytovňa Nita Mlynky, Slovenský raj

Komplexné ubytovacie a stravovacie služby v turistickej ubytovni v Slovenskom raji. Organizovanie detských letných táborov, škôl v prírode, lyžiarskych kurzov a firemných a spoločenských akcií.

www.nita.sk