Dnes je nedeľa, 21. september 2014, Matúš, zajtra Móric

Surf.sk Vzdelávanie, Školy Školy Materské školy

Materské školy

Prinášame vám najaktuálnejšie stránky z kategórie Materské školy.

Nájdených: 69 stránok pre Materské školy

1 2 3 ... ďalšia >>

UniCare.sk - súkromná materská škola TOP: 2x

UniCare.sk - súkromná materská škola

UniCare Centrum - pod jednou strechou škôlka, detské a rodinné centrum a Snoezelen wellness - on-line kamery, krásne prostredie, detské ihriská, angličtina, logopéd, psychológ, stomatológ, spolupráca s rodičmi, 24/7 starostlivosť, odvoz a dovoz detí, detské oslavy, krúžky pre deti a kurty pre dospelých.

www.unicare.sk

Ekodomček.sk - súkromná škôlka a detské centrum pri Poluse s komunikáciou v NJ TOP: 1x

Ekodomček.sk - súkromná škôlka a detské centrum pri Poluse s komunikáciou v NJ

Nemecká škôlka v rodinnom dome so záhradou pri Poluse poskytuje celodennú alebo poldennú starostlivosť pre deti 2-6 rokov s dôrazom na zdravie detí, tvorivú atmosféru, kontinuálne všestranné vzdelávanie, rozvoj a zdravú stravu pripravovanú šetrným spôsobom z biopotravín.

www.ekodomcek.sk

MŠ-Simba - Súkromná materská škola Prešov - Detské centrum Simba TOP: 1x

MŠ-Simba - Súkromná materská škola Prešov - Detské centrum Simba

Súkromná MŠ a jasle rodinného typu športového zamerania v tichej lokalite Prešova, v rodinnom dome so záhradou na Šidlovci. Celoročná prevádzka, výuka AJ, hudobný kurz, arteterapia, individuálny prístup k deťom, spolupráca s rodičmi, návšteva soľnej jaskyne. Projekt Učíme sa s rozprávkou.

www.ms-simba.szm.sk

Materská škola Bystré - Materská škola Bystré 311

Akcie, aktivity a perličky. Všetko o škôlkároch v MŠ 311 v Bystrom.

materskaskolabystre.estranky.cz

Materská škola Haanova 9, Bratislava-Petržalka

Materská škola Haanova 9 je 4-triedna MŠ. Zabezpečuje celodenné predprimárne vzdelávanie deťom vo veku spravidla od troch do šiestich rokov, deťom s odloženou školskou dochádzkou a dodatočne odloženou školskou dochádzkou.

mshaanova.webnode.sk/

Mssevcenkova.sk - materská škola, Ševčenkova 35, Bratislava

Rodičovské združenie pri MŠ Ševčenkova 35, Bratislava. Škola podporujúca zdravie detí.

www.mssevcenkova.sk

Predskolaci.cz - rozvoj a výchova detí

Web pre deti, predškolákov a učiteľky. Čítanie deťom, básničky, citáty, čitateľský denník, hádanky, rozprávky, pracovné listy a hry.

www.predskolaci.cz

Pre škôlky.sk - bytový textil a doplnky pre škôlky a školské zariadenia

Kompletný bytový textil a doplnky pre škôlky, jasličky, škôlky a jedálne za bezkonkurenčné ceny priamo od výrobcu.

www.preskolky.sk

Veselá včielka - jasle Bratislava

Detské súkromné jasle v Bratislave, Veselá včielka. Sme tu pre všetky deti od 18 mesiacov do 3 rokov.

www.veselavcielka.sk

Happyhippos.cz - anglická škôlka

Anglická materská škôlka pre deti od 2, 5 do 7 rokov. Výuka anglického jazyka s rodeným hovoriacim v malých skupinkách (max.10). Rodinné prostredie, individuálny prístup, výlety, škôlky v prírode, záujmové krúžky. Zaistíme celodennú starosť o vaše deti.

www.happyhippos.cz