Dnes je nedeľa, 21. september 2014, Matúš, zajtra Móric

Surf.sk Vzdelávanie, Školy Školy Jazykové školy

Jazykové školy

Prinášame vám najaktuálnejšie stránky z kategórie Jazykové školy.

Nájdených: 164 stránok pre Jazykové školy

1 2 3 ... ďalšia >>

UniCare.sk - súkromná materská škola TOP: 2x

UniCare.sk - súkromná materská škola

UniCare Centrum - pod jednou strechou škôlka, detské a rodinné centrum a Snoezelen wellness - on-line kamery, krásne prostredie, detské ihriská, angličtina, logopéd, psychológ, stomatológ, spolupráca s rodičmi, 24/7 starostlivosť, odvoz a dovoz detí, detské oslavy, krúžky pre deti a kurty pre dospelých.

www.unicare.sk

Levelaj.sk - akreditované kurzy angličtiny TOP: 1x

Levelaj.sk - akreditované kurzy angličtiny

Akreditované kurzy angličtiny pre firmy a intenzívne víkendové pobyty v špičkových hoteloch za rozumnú cenu. Nové metódy výučby a učebnice zdarma.

www.levelaj.sk

Teacher.adept.sk - angličtina pre samoukov TOP: 1x

Teacher.adept.sk - angličtina pre samoukov

Naučte sa efektívne anglický jazyk vrátane správnej výslovnosti ktorú nahovorili zahraniční lektori.

www.teacher.adept.sk

Adept.sk - jazyková škola v Nitre

Výučba anglického jazyka, individuálna, skupinová a podniková. Náplň všeobecná angličtina, konverzácia, obchodná angličtina, detské kurzy, nová maturita A, B. Jazyková škola v Nitre zameraná na jazykové kurzy angličtiny pre deti a dospelých.

www.adept.sk

BrainyL2H - intenzívne pobytové jazykové kurzy

Jazykové a tréningové Brainy centrum ponúka pobytové kurzy anglického, nemeckého, slovenského, francúzskeho, španielskeho a ruského jazyka v Krásne nad Kysucou. Skupinové kurzy i individuálna výučba. Rýchlo, efektívne, zábavne kreatívnou Brainy metódodov.

www.brainykrasno.com

Faneron - poradca vo vzdelávaní

Faneron - poradca vo vzdelávaní ponúka jazykové kurzy - anglický, nemecký, taliansky, španielsky, maďarský, ruský, latinský, francúzsky, obchodnú angličtinu, nemčinu, ruštinu a nemčinu pre zdravotníkov. Prípravy na maturity, stredné školy a vysoké školy a kurzy pre manažérov a pracovníkov.

www.faneron.sk

Kurz nemčiny pre opatrovateľky na stiahnutie

Kurzy nemčiny pre opatrovateľky. Intenzívne kurzy nemeckého jazyka pre opatrovateľky pracujúce v nemecky hovoriacich krajinách. Nemčina pre opatrovateľky zdarma na stiahnutie.

www.jazykovy-kurz.sk

Angličtina s Korinou

Skupinové, individuálne aj firemné kurzy anglického jazyka pre všetky vekové kategórie a úrovne.

www.korina.school

Jazyková škola VaV Prešov - angličtina, nemčina

Jazyková škola VaV Prešov - angličtina, nemčina, španielčina. Kurzy pre všetky vekové kategórie a jazykové úrovne za super ceny v príjemnom prostredí.

www.jazykovaskolavav.sk

Angličtina-nemčina.sk - angličtina, nemčina a slovenčina pre cudzincov

Nemčina, angličtina a slovenčina pre cudzincov v Bratislave a Nitre. Firemné, ale aj individuálne kurzy one to one.

www.anglictina-nemcina.sk