Dnes je štvrtok, 19. jún 2014, Alfréd, zajtra Valéria

Surf.sk Vzdelávanie, Školy Školenia, Kurzy

Školenia, Kurzy

Prinášame vám najaktuálnejšie stránky z kategórie Školenia, Kurzy.

Nájdených: 343 stránok pre Školenia, Kurzy

<< predošlá 1 2 3 4 5 ... ďalšia >>

Trivium -  školenia, semináre, poradenstvo, aloe vera, zdravie, štýl

Trivium - školenia, semináre, poradenstvo, aloe vera, zdravie, štýl

Vzdelávacie programy, tréningy, školenia, semináre, poradenstvo, aloe vera, zdravie, zdravý životný štýl, krása, salsa, webdesign, design, tvorba webových stránok, obchod, marketing

www.trivium.sk

Kurz nemčiny pre opatrovateľky na stiahnutie

Kurz nemčiny pre opatrovateľky na stiahnutie

Kurzy nemčiny pre opatrovateľky. Intenzívne kurzy nemeckého jazyka pre opatrovateľky pracujúce v nemecky hovoriacich krajinách. Nemčina pre opatrovateľky zdarma na stiahnutie.

www.jazykovy-kurz.sk

Be-school.sk - kurzy biznis angličtiny

Be-school.sk - kurzy biznis angličtiny

Biznis angličtina - intenzívne kurzy biznis angličtiny na Slovensku a v Anglicku. Letná škola angličtiny pre tých, ktorých tlačí čas.

www.be-school.sk

Future Education s..r.o.

Future Education s..r.o.

Future Education s.r.o. je súkromnou vzdelávacou inštitúciou, pôsobiacou na trhu vzdelávania dospelých a detí. Na trhu práce ponúkame to, čo je najžiadanejšie pre ľudí, ktorí sa uchádzajú o prácu, alebo si chcú doplniť svoju kvalifikáciu - vzdelávani.

futureedu.eu

Peter.knapik.tripod.com - zahraničný obchod

Peter.knapik.tripod.com - zahraničný obchod

Lektor Peter Knapik ponúka školenia a kurzy v oblasti zahraničný obchod, obchodné rokovanie, kúpna zmluva, vývoz, dovoz, riziká, incoterms, platobný styk, dokumentárny akreditív, dokumentárne inkaso, zmenky, diplomacia, etiketa.

peter.knapik.tripod.com

IT Academy

IT Academy

IT Academy Vám podá pomocnú ruku, ak si neviete poradiť s modernými technológiami a občas sa pri PC chytáte za hlavu. Pomôžeme Vám ak zvýšiť Vaše IT IQ kvôli zamestnaniu, škole, či vlastnému záujmu.

www.it-academy.sk

RESPONS s.r.o.,

RESPONS s.r.o.,

Naša spoločnosť Vám ponúka kompletný servis služieb v oblasti bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci, ochrana pred požiarmi. Nepodceňujte Vaše zákonné povinnosti a spoľahnite sa na profesionálne služby našej spoločnosti Respons s.r.o. Bratislava

respons.sk

Angličtina s Korinou

Angličtina s Korinou

Skupinové, individuálne aj firemné kurzy anglického jazyka pre všetky vekové kategórie a úrovne.

www.korina.school

Právne Vzdelávanie, s.r.o. - riešenie pre váš business, vzelávanie

Právne Vzdelávanie, s.r.o. - riešenie pre váš business, vzelávanie

Riešenie pre váš business, odpovede na vaše otázky, kurzy a semináre na najaktuálnejšie problémy z praxe, unikátny systém vzdelávania v Slovenskej republike, prispôsobenie sa vaším požiadavkám, prijemne prostredie, kvalitní lektori.

www.pravnevzdelavanie.sk

Papageno.sk - vydavateľstvo a európske projekty

Papageno.sk - vydavateľstvo a európske projekty

Poskytujeme konzultačné služby pre verejnú správu, mimovládne organizácie, výskumné a vzdelávacie organizácie i súkromné podniky. Spoločnosť sa zameriava na problematiku Európskej únie a jej podporných fondov. Členovia nášho tímu strávili dlhé roky na rôznych pracovných pozíciách v priamo Bruseli, a majú preto neopakovateľné skúsenosti a znalosti. Našou druhou špecialitou sú tréningy a koučing, so zameraním na mäkké zručnosti. Pozrite si našu stránku a získajte prehľad o službách, ktoré ponúkame.

www.papageno.sk