Dnes je utorok, 24. marec 2015, Gabriel, zajtra Marián

Surf.sk Vzdelávanie, Školy Školenia, Kurzy

Školenia, Kurzy

Prinášame vám najaktuálnejšie stránky z kategórie Školenia, Kurzy.

Nájdených: 336 stránok pre Školenia, Kurzy

<< predošlá 1 2 3 4 5 ... ďalšia >>

Trivium -  školenia, semináre, poradenstvo, aloe vera, zdravie, štýl

Trivium - školenia, semináre, poradenstvo, aloe vera, zdravie, štýl

Vzdelávacie programy, tréningy, školenia, semináre, poradenstvo, aloe vera, zdravie, zdravý životný štýl, krása, salsa, webdesign, design, tvorba webových stránok, obchod, marketing

www.trivium.sk

Be-school.sk - kurzy biznis angličtiny

Be-school.sk - kurzy biznis angličtiny

Biznis angličtina - intenzívne kurzy biznis angličtiny na Slovensku a v Anglicku. Letná škola angličtiny pre tých, ktorých tlačí čas.

www.be-school.sk

Future Education s..r.o.

Future Education s..r.o.

Future Education s.r.o. je súkromnou vzdelávacou inštitúciou, pôsobiacou na trhu vzdelávania dospelých a detí. Na trhu práce ponúkame to, čo je najžiadanejšie pre ľudí, ktorí sa uchádzajú o prácu, alebo si chcú doplniť svoju kvalifikáciu - vzdelávani.

futureedu.eu

Peter.knapik.tripod.com - zahraničný obchod

Peter.knapik.tripod.com - zahraničný obchod

Lektor Peter Knapik ponúka školenia a kurzy v oblasti zahraničný obchod, obchodné rokovanie, kúpna zmluva, vývoz, dovoz, riziká, incoterms, platobný styk, dokumentárny akreditív, dokumentárne inkaso, zmenky, diplomacia, etiketa.

peter.knapik.tripod.com

Angličtina s Korinou

Angličtina s Korinou

Skupinové, individuálne aj firemné kurzy anglického jazyka pre všetky vekové kategórie a úrovne.

www.korina.school

IT Academy

IT Academy

IT Academy Vám podá pomocnú ruku, ak si neviete poradiť s modernými technológiami a občas sa pri PC chytáte za hlavu. Pomôžeme Vám ak zvýšiť Vaše IT IQ kvôli zamestnaniu, škole, či vlastnému záujmu.

www.it-academy.sk

RESPONS s.r.o.,

RESPONS s.r.o.,

Naša spoločnosť Vám ponúka kompletný servis služieb v oblasti bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci, ochrana pred požiarmi. Nepodceňujte Vaše zákonné povinnosti a spoľahnite sa na profesionálne služby našej spoločnosti Respons s.r.o. Bratislava

respons.sk

Právne Vzdelávanie, s.r.o. - riešenie pre váš business, vzelávanie

Právne Vzdelávanie, s.r.o. - riešenie pre váš business, vzelávanie

Riešenie pre váš business, odpovede na vaše otázky, kurzy a semináre na najaktuálnejšie problémy z praxe, unikátny systém vzdelávania v Slovenskej republike, prispôsobenie sa vaším požiadavkám, prijemne prostredie, kvalitní lektori.

www.pravnevzdelavanie.sk

Papageno.sk - vydavateľstvo a európske projekty

Papageno.sk - vydavateľstvo a európske projekty

Poskytujeme konzultačné služby pre verejnú správu, mimovládne organizácie, výskumné a vzdelávacie organizácie i súkromné podniky. Spoločnosť sa zameriava na problematiku Európskej únie a jej podporných fondov. Členovia nášho tímu strávili dlhé roky na rôznych pracovných pozíciách v priamo Bruseli, a majú preto neopakovateľné skúsenosti a znalosti. Našou druhou špecialitou sú tréningy a koučing, so zameraním na mäkké zručnosti. Pozrite si našu stránku a získajte prehľad o službách, ktoré ponúkame.

www.papageno.sk

Vizážistické kurzy

Vizážistické kurzy

Spoločnosť EDU-LAND organizuje kurzy vizážistiky. Kurz líčenia, kurz profesionálneho líčenia, kurz koloristiky. Doplnkové kurzy líčenia: biznis, večerné, svadobné, foto a televízne.

beauty.kurzy-skolenia.com