Dnes je nedeľa, 21. september 2014, Matúš, zajtra Móric

Surf.sk Vzdelávanie, Školy Servery o vzdelávaní

Servery o vzdelávaní

Prinášame vám najaktuálnejšie stránky z kategórie Servery o vzdelávaní.

Nájdených: 36 stránok pre Servery o vzdelávaní

<< predošlá 1 2 3 4

Stranka o hypnóze a hypnotizovaní

Stranka sa venuje hypnoze a hypnotickým technikám, využitiu hypnozy v živote človeka. rozoberá nielen teoretické východiská ale je zameraná na prax.

hypnotizer.sk

Logistika informace

Blog o logistice, možnosti přepravy produktů, palet a nových metodách ve vývoji tohoto odvětví. Také se dozvíte, jaké v české republice existují logistické firmy.

logistika.napovi.cz

Rychlavyuka.cz - výuka a doučovanie

Súkromná výuka a doučovanie. Ponuky a dopyt po doučovaní a výuku jazykov, školských predmetov, počítačová výuka, športový tréning, hranie na hudobné nástroje, výuka umeleckých predmetov, školenia zamestnancov a praktická výuka.

www.rychlavyuka.cz

Ako na školu.sk - efektívne a kreatívne vzdelávanie

Stránka je určená najmä pre učiteľov a študentov pedagogických fakúlt. Hlavným cieľom stránky je, čo najviac uľahčiť prácu učiteľom. Výsledkom by malo byť efektívne a kreatívne vzdelávanie. Učitelia tu nájdu to, čo nenájdu na iných webstránkach.

www.akonaskolu.sk

Personalistika.sk - články na tému personalistika

Najnovšie informácie z oblasti kurzov, konferencií a štúdií. Vždy aktuálne informácie z oblasti vzdelávania a personalistiky od najvýznamnejších vzdelávacích inštitúcií.

www.personalistika.sk

Štúdiá.sk - štúdium

Vzdelávací portál s možnosťou prehľadného vyhľadávania denných a externých štúdií na stredných školách, fakultách a univerzitách. Možnosti vyhľadávania podľa miesta štúdia, typu študijného programu, stupňa a formy štúdia.

www.studia.sk

O škole.sk - učivá, testy, maturitné otázky a zábava

Všetko pokope nájdete na internetovej škole.

oskole.sk

Planimetrie.kvalitne.cz - planimetria a geometria

Planimetria a geometria ľahko pre každého.

planimetrie.kvalitne.cz

Portál jazyků.cz - informačný portál o jazykovom vzdelávaní

Portál jazykov poskytuje aktuálne správy a materiály pre študentov a vyučujúcich angličtiny, nemčiny, ruštiny, taliančiny, francúzštiny, španielčiny a ďalších cudzích jazykov na všetkých stupňoch a typoch škôl.

www.portaljazyku.cz

Edumenu.cz - kurzy, školenia a štúdium

Vyhľadávací portál o vzdelávaní, ktorý obsahuje kurzy, školenia, štúdium, poradenstvo a hotely. Prehľadné vyhľadávanie podľa rôznych kritérií.

www.edumenu.cz