Dnes je nedeľa, 22. jún 2014, Paulína, zajtra Sidónia

Surf.sk Vzdelávanie, Školy Servery o vzdelávaní

Servery o vzdelávaní

Prinášame vám najaktuálnejšie stránky z kategórie Servery o vzdelávaní.

Nájdených: 36 stránok pre Servery o vzdelávaní

<< predošlá 1 2 3 4

Prijímačky SŠ

Štátnej prijímačky na stredné školy bezplatne a online. Prijímacie skúšky, vzorové testy, zadania aj riešenia štátnych prijímačiek na SŠ.

www.statniprijimacky.cz

Lepšia geografia

Lepšia geografia je web pre učiteľov, rodičov žiakov a fanúšikov geografie. Obsahuje metodické materiály, kvízy, cvičenia, testy, prezentácie, mapové hry, interaktívne objekty, súťaže pre žiakov a aktuálne články zo sveta.

www.lepsiageografia.sk

Angličtina - anglické slovíčka

Angličtina - anglické slovíčka, anglická gramatika.

anglictina.tws.sk

Skomm

Skomm proteam se věnuje vytváření příležitostí, zisků a pevných vztahů. Smyslem je vyšší tvůrčí spolupráce individualit i kolektivů. Nabízíme zážitkové vzdělávání, neobvyklé aktivity, doplňkové semináře, diskuze, setkání, video kanál, blogy a mnoho.

www.skomm.cz

Projekt Garant 3

Najlepšie kariérne možnosti v SR. Profesionálna podpora, vyšší a stabilný príjem, vynikajúce podmienky. Uplatnenie v sektore, ktorý spadá pod NBS. Bezplatné profesionálne školenia.

www.garant3.sk

Regio - pomáháme regiónom rásť

Zajišťujeme servis služeb na míru pro města a obce, kraje, euroregiony, mikroregiony, místní akční skupiny a orgány státní správy.

www.regio.co.cz

Slovenský jazyk - gramatika, literatúra, sloh

Stránka obsahuje výučbové materiály predmetu Slovenský jazyk - gramatiku, literatúru a sloh.

slovencina.eu

Aula.sk

Portál umožňuje hodnotiť a porovnávať študijné programy vysokých škôl. Návštevník stránky môže programy porovnávať podľa nezamestnanosti absolventov, úspešnosti prijatia, vedeckej produkcie učiteľov a ďalších ukazovateľov.

www.aula.sk

Eduworld.sk - kurzy a školenia

Vyhľadávací portál s databázou škôl, kurzov, školení pre deti i dospelých, konferencií a priestorov na podujatia s hodnoteniami zákazníkov.

www.eduworld.sk

Zoznam vysokých škôl

Navýšku je portál, ktorý ponúka uchádzačom o štúdium na vysokej škole zoznam vysokých škôl a univerzít na Slovensku. Samozrejme nechýbajú informácie o jednotlivých fakultách a odboroch.

www.navysku.sk