Dnes je nedeľa, 22. jún 2014, Paulína, zajtra Sidónia

Surf.sk Vzdelávanie, Školy Servery o vzdelávaní

Servery o vzdelávaní

Prinášame vám najaktuálnejšie stránky z kategórie Servery o vzdelávaní.

Nájdených: 36 stránok pre Servery o vzdelávaní

Porada.sk - spolu vieme viac

Porada je stránka kde si navzájom radíme, pomáhame a vymieňame skúsenosti v zmysle hesla Spolu vieme viac vyriešime každý problém.

www.porada.sk

Online výuka pre žiakov základných škôl

Eduportál - diktáty, testy, jazykové testy, slepé mapy, matematika - toto všetko online a zadarmo.

www.testy.eduportal.sk

Úspešná škola.sk - portál o riadení a manažmente škôl

Portál zameraný na školstvo a inovatívne formy vzdelávania. Úspešná škola - to je moderný učiteľ a aktívni žiaci pod vedením cieľavedomého manažmentu.

www.uspesnaskola.sk

Autismus.bloguje.cz - o autizme

Články o autizme, liečba tohoto postihnutia a vzdelávanie o ňom. Hudba, filmy o autizme a preklady zahraničných článkov.

autismus.bloguje.cz

Ikurty.eu - riadenie a rozvoj procesov

Riadenie zmien, neurčitostí a procesov prostredníctvom Človeka-Procesu-Technológie. Ide o document content & workflow management systém, využiteľný pre všetky spoločnosti pri ich potrebách riadenia a rozvoja procesov.

www.ikurty.eu

Rozdiely - databáza rozdielov

Ide o stránky, ktoré zlučujú rôzne rozdiely. Viete, aký je napríklad rozdiel medzi infláciou a defláciou prípadne manikúrou a pedikúrou?

rozdiely.sk

Stevepavlina.sk - osobný rozvoj pre chytrých ľudí

Slovenská verzia blogu úspešného amerického motivátora Steva Pavlinu.

stevepavlina.sk

Anglina pre teba - angličtina v skratke pre každého

Web podáva prehľad anglickej gramatiky od podstatných mien, prídavných mien, slovies až po členy v angličtine. Prehľad časov a anglickej korešpondencie. Na záver nejaké tipy na weby, ktoré pomôžu pri učení angličtiny.

www.anglinapreteba.szm.com

Omt.cz - Outdoor Management Training s. r. o.

Medzinárodná vzdelávacia spoločnosť zameraná na využitie outdoor metodiky pri práci s managementom a zamestnancami. (diagnostika, vzdelávanie, komunikácia, teambuilding, leadership, Assesment Centre).

www.omt.cz

Jsem tvůrce svého života

Každý žije svůj život tak, jak si přeje. Opravdu! I když se nám dějí věci, o kterých říkáme, že je nechceme. I tehdy si to přejeme. Jaký život si chcete nastavit? Chcete radost a štěstí?

www.jsem-tvurce-sveho-zivota.cz