Dnes je nedeľa, 21. september 2014, Matúš, zajtra Móric

Surf.sk Vzdelávanie, Školy Semináre

Semináre

Prinášame vám najaktuálnejšie stránky z kategórie Semináre.

Nájdených: 34 stránok pre Semináre

<< predošlá 1 2 3 4

Potulky svetom

Cestovateľské prezentácie, ochutnávky, výstavy. Organizovanie výletov a dobrodružných expedícií do banánových republík.

potulkysvetom.eu

Hotel Most Slávy *** Trenčianske Teplice

Hotel MOST SLÁVY je štýlový, kvalitne vybavený hotel v svetoznámom kúpeľnom mestečku Trenčianske Teplice. Okrem klasických wellness služieb hotel MOST SLÁVY ponúka aj liečebné procedúry pod odborným dohľadom lekár.

www.hotelmostslavy.sk/sk/hotel-most-slavy-trencianske-teplice

Avak.sk

Organizovanie seminárov a kurzov pre širokú verejnosť k rozšíreniu spektra vedomostí a konkurencie na trhu práce.

www.avak.sk

Všetko o Scientológii

Oficiálna stránka o Scientológii. Organizovanie seminárov, školení a prednášok zameraných na zlepšenie komunikácie, riešenie problémov vo vzťahoch, vodcovstvo, manažérske kurzy. Založené na dielach L. Rona Hubbarda, Dianetika, Scientológia.

www.scientologiakosice.sk

Spoločnosť pre vzdelávanie a osobnostný rozvoj

Semináre, kurzy v oblasti mediácie, socioterapie; manažérske kurzy. Novinky: kurzy pre páry, rodičov, učiteľov hyperaktívnych a problémových detí, kurzy pre asistentky, krátkodobé odborné semináre, firemné kurzy na kľúč.

www.vzdelavanie-kurzy.eu

PisaniePrac.sk

Príprava podkladov pre všetky typy písomných prác. Najlepšie ceny. Najväčší tím autorov, diskrétnosť, originalita, rýchlosť. Priebežné konzultácie, postupná splatnosť ceny. Ušetríte čas, peniaze, nervy. www.pisanieprac.sk

pisanieprac.sk

Edukatis n.o.

Edukatis n.o. poskytuje všeobecno prospešné služby v oblasti vzdelávania, realizujeme kurzy a školenia pre verejnosť ale aj odborných zamestnancov. Doučovanie, kurzy, školenia, výchovné koncerty.

www.edukatis.com

Centrum harmónie

Konzultačné, poradenské a koučovacie služby v oblasti rozvoja ľudských zdrojov. Poradenská činnosť v oblasti rozvoja osobnosti, terapeutické činnosti, vzdelávanie.

www.centrumharmonie.sk

Akcieprezdravie.sk - podujatia, semináre, kurzy, workshopy zdravia

Podujatia zdravého životného štýlu - Harmónia Festival zdravia a krásy, ponuka prednášok o chudnutí, zdravých potravinách, kurzy zdravého varenia, semináre a workshopy osobnostného rozvoja. Predaj produktov zdravej výživy a samoliečby.

www.akcieprezdravie.sk

NLP akadémia

Pomocou NLP (Neuro-lingvistického programovania) sa dokážete zlepšiť o stovky percent v mnohých oblastiach. Chcete zistiť ako? Stiahnite si zdarma ukážku z knihy TRIUMF - Váš nový životný príbeh.

www.nlp-akademia.sk