Dnes je streda, 20. august 2014, Anabela, zajtra Jana

Surf.sk Vzdelávanie, Školy Semináre

Semináre

Prinášame vám najaktuálnejšie stránky z kategórie Semináre.

Nájdených: 34 stránok pre Semináre

Ezoterická škola TOP: 3x

Ezoterická škola

Ezoterická škola ponúka možnosti rozširovania vzdelania formou kurzov, seminárov a prednášok z oblasti ezoteriky, zdravia, vzťahov a financií.

www.ezoterickaskola.sk

Inšpiratívne a motivačné semináre a podujatia | Namotivujsa.sk

Pomáhame ľudom dosiahnuť svoje ciele. Namotivuj sa a dosiahni svoj cieľ skôr ako ostatní

www.namotivujsa.sk

Pricemania Academy

Pricemania Academy predstavuje ojedinelý vzdelávací program pre e-shopy a on-line firmy pôsobiace na Slovenskom trhu. Školenia sú interaktívne a majú formu workshopov a webinárov. Účastníci budú prevedení celou problematikou on-line segmentu.

www.pmacademy.sk

Eseminare.sk - odborné semináre, školenia a workshopy

Centrum vzdelávania organizuje odborné semináre, kurzy, workshopy a školenia z oblasti účtovníctva a miezd, daní, práva, manažmentu, stavebníctva a techniky, BOZP pod záštitou uznávaných odborníkov.

www.eseminare.sk

Burzuj.sk - naučte sa investovať a obchodovať s rozumom

Poskytneme Vám profesionálne vzdelanie v rôznych finančných oblastiach. Vyberte si z ponuky kurzov, školení a seminárov organizovaných individuálne aj pre firmy. Pôsobíme v ČR aj SR.

www.burzuj.sk

Eventpro.sk - firemné akcie, eventy, kongresy, školenia, prezentácie

Plánovanie, organizovanie a manažment akcií, výber destinácie, výber hotela, plánovanie rozpočtu, firemné akcie, eventy, kongresy, školenia, prezentácie, catering, on-site management.

www.eventpro.sk

Edukafarm s.r.o. - vzdelávanie zdravotníckych pracovníkov

Organizácia akreditovaných kongresov a seminárov pre lekárov, farmaceutov a farmaceutických laborantov, tvorba akreditovaných e-learning AD testov, vydávanie odborných publikácií a časopisov MEDIKOM - mediNEWS a farmiNEWS

edukafarm.sk

Eyrie, s.r.o.

Spoločnosť Eyrie, s.r.o. sa zameriava na ďalší rozvoj podnikateľov, vysokých manažérov zo súkromných podnikov i vysokých úradníkov verejnej správy, volených zástupcov a jedinečných odborníkov.

www.eyrie.cz

Everesta, s.r.o.

Jsme česká vzdělávací společnost. Zajišťujeme vzdělávací kurzy v oblastech práva, cizích jazyků, IT, ekonomie aj. Kurzy probíhají v místě klienta či v našich prostorách v Brně, Ostravě, Praze, Hradci Králové, Českých Budějovicích, České Lípě.

www.everesta.cz

1. Šamanská léčitelská poradna Přístav 69

Šaman léčí celého člověka. Naším oborem je šamanismus, léčitelství, alternativní i celostní medicína, psychologická poradna. V poradna řešíme témata: láska, zdraví, výchova dětí, smrt blízkých, partnerská i životní krize. Pořádáme šamanské semináře.

www.pristav69.cz