Dnes je nedeľa, 21. september 2014, Matúš, zajtra Móric

Surf.sk Vzdelávanie, Školy Odborné kurzy

Odborné kurzy

Prinášame vám najaktuálnejšie stránky z kategórie Odborné kurzy.

Nájdených: 49 stránok pre Odborné kurzy

<< predošlá 1 2 3 4 5

Everesta, s.r.o.

Jsme česká vzdělávací společnost. Zajišťujeme vzdělávací kurzy v oblastech práva, cizích jazyků, IT, ekonomie aj. Kurzy probíhají v místě klienta či v našich prostorách v Brně, Ostravě, Praze, Hradci Králové, Českých Budějovicích, České Lípě.

www.everesta.cz

Profivzdelavanie.sk

Odborné školenia a videoškolenia z oblasti miezd, odvodov, personalistiky, daní a účtovníctva, práva a verejnej správy.

www.profivzdelavanie.sk

Rekvalifikační a vzdělávací kurzy Praha

Kurzy a rekvalifikace v oborech účetnictví, daně, mzdy, marketing, management. Jednodenní i vícedenní kurzy vedené zkušenými lektory. Výuka probíhá v centru Prahy ve vzdělávací agentuře Centrum služeb pro podnikání.

www.sluzbyapodnikani.cz

RNDr. Ján Balog - ProFuturo

Organizovanie odborných seminárov, kurzov a školení.

pft.sk

Park Golf Hradec Králové

V areálu Park Golf a Konference Park v Hradci Králové jsou k dispozici konferenční a seminární prostory až pro 100 osob, restaurace, hotel a sportovní zařízení včetně golfového hřiště.

www.parkgolf.cz

VaVakademy: aktuálna ponuka kurzov

Rekvalifikačné akreditované kurzy, kurzy ďalšieho vzdelávania. Najlepšia cena, najvyššia kvalita, dlhodobá tradícia. Získajte lepšiu prácu už zajtra.

www.vavakademy.sk

Spoločnosť pre vzdelávanie a osobnostný rozvoj

Semináre, kurzy v oblasti mediácie, socioterapie; manažérske kurzy. Novinky: kurzy pre páry, rodičov, učiteľov hyperaktívnych a problémových detí, kurzy pre asistentky, krátkodobé odborné semináre, firemné kurzy na kľúč.

www.vzdelavanie-kurzy.eu

Online tréning vo zvádzaní dievčat a žien pre mužov

Nauč se svádět atraktivní ženy a dívky díky intenzivnímu online tréningu se závěrem v reálu. Vstup do školy svádění zdarma a navíc elektronická kniha jako bonus.

www.mistrovstvisvadeni.cz

Adaptačné kurzy, Leporelo o.s.

Nabídka adaptačních, motivačních a seznamovacích kurzů pro žáky a studenty základních a středních škol.

adaptacnikurzy.cz

Seminars.cz – vaša cesta k dokonalosti

Rádi byste získali znalosti, k větším pracovním úspěchům, které Vám usnadní život? Je tu pro Vás - Seminars.cz, který Vám nabízí semináře úspěšných profesionálů z mnoha oborů a osobního rozvoje.

www.seminars.cz