Dnes je nedeľa, 22. jún 2014, Paulína, zajtra Sidónia

Surf.sk Vzdelávanie, Školy Odborné kurzy

Odborné kurzy

Prinášame vám najaktuálnejšie stránky z kategórie Odborné kurzy.

Nájdených: 48 stránok pre Odborné kurzy

Opatrovateľský kurz, opatrovateľské kurzy, kurzy opatrovania TOP: 1x

Opatrovateľský kurz, opatrovateľské kurzy, kurzy opatrovania

Opatrovateľský kurz VaV = výborná cena: od 139 EUR, rýchlo: 4 dni + prax, certifikát v Sj aj Nj (AJ, Tj), akreditovaný MPSVaR, platí v SR aj EÚ. Vysoká kvalita.

www.opatrovatelskykurz.com

3lobit

Zameriavame sa na zlepšenie kvality života ľudí so špeciálnymi potrebami. Publikujeme odborné články, príklady dobrej praxe a ponúkame špičkové školenia v metóde Snoezelen a senzorickej integrácie.

3lobit.sk

Peter.knapik.tripod.com - zahraničný obchod

Lektor Peter Knapik ponúka školenia a kurzy v oblasti zahraničný obchod, obchodné rokovanie, kúpna zmluva, vývoz, dovoz, riziká, incoterms, platobný styk, dokumentárny akreditív, dokumentárne inkaso, zmenky, diplomacia, etiketa.

peter.knapik.tripod.com

Vítej.tajemno.net - meditačné centrum Oslovice

Kurzy a škola duchovného uvedomovania, diaľkové kurzy a školy rozvoja osobnosti.

vitej.tajemno.net

Združenie na pomoc ľuďom s mentálnym postihnutím v SR

Občianske združenie ZPMP v SR - celoslovenská organizácia ľudí s mentálnym postihnutím, ich rodičov, priateľov, odborníkov, sympatizantov. Poradňa, informačná databáza, projekty, legislatíva, sociálne služby, vzdelávanie, sebaobhajovanie, aktuality.

www.zpmpvsr.sk

Vizážistické kurzy

Spoločnosť EDU-LAND organizuje kurzy vizážistiky. Kurz líčenia, kurz profesionálneho líčenia, kurz koloristiky. Doplnkové kurzy líčenia: biznis, večerné, svadobné, foto a televízne.

beauty.kurzy-skolenia.com

kouč.club - rozvoj osobnosti, vzdelávanie, kurzy, koučing - Košice

Jedinečné zážitkové vzdelávanie s použitím koučovacích techník v Košiciach. Nájdite cestu a dostaňte sa do cieľa s ľahkosťou. Ponúkam rozvoj osobnosti a mäkkých zručností, vzdelávanie manažérov a zamestnancov, školenia, semináre a koučing.

www.kouc.club

Svet kurzov

Najširšia ponuka kurzov a školení na jednom mieste s možnosťou okamžitého zakúpenia. Svet kurzov, vstupná brána na ceste k vedomostiam.

svetkurzov.sk

Školenia SBS.sk - kurzy SBS v Trenčíne

Odborná príprava a poradenstvo k získaniu a k obnoveniu preukazu odbornej spôsobilosti typu "S" a "P".

www.skoleniasbs.sk

Životné konštelácie

Organizujem pravidelné semináre. Životné, rodinné, systémové, firemné (podnikové) konštelácie. Individuálna práca SE - Somatic Experiencing.

zivotnekonstelacie.sk