Dnes je štvrtok, 19. jún 2014, Alfréd, zajtra Valéria

Surf.sk Vzdelávanie, Školy Materské centrá

Materské centrá

Prinášame vám najaktuálnejšie stránky z kategórie Materské centrá.

Nájdených: 20 stránok pre Materské centrá

<< predošlá 1 2

Waldorfská škôlka Hviezdičky

Súkromné predškolské zariadenie pre deti od 3 do 6 rokov s princípmi waldorfskej pedagogiky pre harmonický rozvoj osobnosti dieťaťa, s príjemnou rodinnou atmosférou a zdravou stravou.

hviezdicky.iwaldorf.sk

Materské centrum Medulienka

Materské centrum pre deti a mamičky v Leviciach.

www.mcmedulienka.sk

Jasličky Betynka.cz - jasle pre deti v Brne

Jasličky Brno pre deti s rozšírenou výučbou detí o cudzie jazyky. Filozofiou jaslí je šťastné, usmievavé dieťa a spokojní rodičia. V harmonickom a podnetnom prostredí zaistíme všestranný rozvoj dieťatka.

jeslickybetynka.cz

Jaslesmejko.sk - opatrovateľská starostlivosť

Komplexna opatrovateľská starostlivosť o deti od 0-3 rokov, v domácom prostredí a v minikolektíve. Individuálny, láskavý, takmer rodinný prístup k deťom.

www.jaslesmejko.sk

Efektívne rodičovstvo

Mnohí sa pripravujeme na pôrod a narodenie dieťaťa, máme predstavu o jeho výchove. Príchod dieťaťa však navždy zmení náš život a realita sa líši od našich plánov.

efektivnerodicovstvo.webnode.sk

Barbule.cz - rodinné centrum Barbule

Barbule je materské a rodinné centrum v Plzni, ktoré zahájilo svoju činnosť v roku 2011. Kurzy pre deti, tehotné, mamičky, cvičeie pre tehotné a kurzy jogy.

www.barbule.cz

Výtvarný tábor.eu - denný výtvarný tábor

Denný výtvarný tábor pre deti od 7 do 15 rokov, organizovaný v priestoroch Materského centra Hojdana v Bratislave - Ružinove. Turnusy pondelok - piatok.

www.vytvarnytabor.eu

Skôlka Zvonček.sk - Súkromná hudobná škôlka Zvonček

Sme súkromná hudobná škôlka Zvonček. Vzdelávame deti prostredníctvom hudby a umenia. Vyučujeme v slovenskom a anglickom jazyku.

www.skolkazvoncek.sk

Jasle sloník.sk - starostlivosť pre deti

Hodinová, poldenná a denná starostlivosť pre deti od batolivého veku do troch rokov. Edukácia v anglickom jazyku hravou formou.

www.jasleslonik.sk

Mssgl - Materská škola Gelnica

Materská škola sa nachádza v tichom prostredí na Slovenskej ulici. Je trojtriedna s počtom detí 59. Má priestranný, primerane členitý školský dvor, na ktorom je možné realizovať letné i zimné športy. Má pripojenie na internet.

www.mssgl.estranky.sk