Dnes je nedeľa, 20. júl 2014, Iľja, Eliáš, zajtra Daniel

Surf.sk Vzdelávanie, Školy Materské centrá

Materské centrá

Prinášame vám najaktuálnejšie stránky z kategórie Materské centrá.

Nájdených: 20 stránok pre Materské centrá

UniCare.sk - súkromná materská škola TOP: 2x

UniCare.sk - súkromná materská škola

UniCare Centrum - pod jednou strechou škôlka, detské a rodinné centrum a Snoezelen wellness - on-line kamery, krásne prostredie, detské ihriská, angličtina, logopéd, psychológ, stomatológ, spolupráca s rodičmi, 24/7 starostlivosť, odvoz a dovoz detí, detské oslavy, krúžky pre deti a kurty pre dospelých.

www.unicare.sk

Mymamy.sk - materské centrum MYMAMY

Na stránke nájdete činnosť materského centra MYMAMY, rady pre mamičky na materskej dovolenke. Stránka je venovaná podpore dojčenia, laktačného poradenstva a tiež prípravy na pôrod a mnoho iného.

www.mymamy.sk

Stop autogenocide, juvenilna justícia

Táto stránka je vytvorená za účelom informovať verejnosť o hrozbách, nebezpečenstvách ktoré ohrozujú našu spoločnosť, rodiny, deti a ich výchovu.

www.stopautogenocide.sk

Wonderland - detské ihrisko

Detské interiérové ihrisko Wonderland ponúka útulný priestor na hranie pre deti. Skladá sa z dvoch oddelených ihrísk pre deti do 3 rokov a deti nad 3 roky. Nechýba ani trampolína, vzduchové delá, šmýkačky, stena na kreslenie či autíčka.

www.wonderlandpo.sk

Súkromná skôlka Dostojevského

Sme novootvorené detské centrum poskytujúce starostlivosť pre deti od 2 do 6 rokov. Kladieme dôraz na výuku ruského a anglického jazyka. Počas celého dňa sa o deti starajú kvalifikované pani učiteľky.

www.dcdostojevskeho.sk

sportcentrum sloník ryja

Športcentrum je určené pre ľudí, ktorí chcú vylepšiť svoju postavu, zlepšiť svoje zdravie prostredníctvom zábavnej formy, ktorá zvýši hladinu endorfínov a zredukuje nadmerné množstvo kalórii. Súčasťou toho je aj detské interiérové ihrisko. Mini bar.

sportcentrumslonik.eu

YOU & ME, s.r.o.

Česko -anglická Montessori školka Praha 10. Poskytujeme otevřenou školu, hudební kurzy Yamaha, psychomotorický vývoj pomocí metody Play Wisley. Individuální přístup k dětem s metodou Montessori. Přijímáme děti i v průběhu roku, pořádáme letní tábory.

www.you-me.cz

Jasle a škôlky

Zoznam jaslí, škôlok, detských centier a zariadení poskytujúcich služby v oblasti starostlivosti o deti. Blogy o deťoch, bazár a ponuka práce. Rady a skúsenosti pre mamičky.

www.jasleaskolky.sk

Súkromné detské centrum Jahôdka

Nová súkromná materská škola, ktorá poskytuje nadštandardnú starostlivosť a predškolské vzdelanie pre deti od 3 do 6 rokov v bezpečných priestoroch budovy Auris v Banskej Bystrici.

www.jahodkasdc.sk

Škôlka Vysnívaný domov

Najlepšia škôlka pre vaše deti. Ponúkame 24h starostlivosť, máme vlastnú kuchyňu a nové priestory. Z bohatej ponuky krúžkov si vyberie každé dieťa. Mumoriadne služby ako doliečenie neinfekčného dieťaťa, alebo odvodz/dovoz detí.

www.vysnivanaskolka.sk