Stránka www.surf.sk je na predaj. V prípade záujmu kontaktuje info@webring.sk

Dnes je streda, 15. október 2014, Terézia, zajtra Vladimíra

Surf.sk Vzdelávanie, Školy Materské centrá

Materské centrá

Prinášame vám najaktuálnejšie stránky z kategórie Materské centrá.

Nájdených: 20 stránok pre Materské centrá

1 2

UniCare.sk - súkromná materská škola TOP: 2x

UniCare.sk - súkromná materská škola

UniCare Centrum - pod jednou strechou škôlka, detské a rodinné centrum a Snoezelen wellness - on-line kamery, krásne prostredie, detské ihriská, angličtina, logopéd, psychológ, stomatológ, spolupráca s rodičmi, 24/7 starostlivosť, odvoz a dovoz detí, detské oslavy, krúžky pre deti a kurty pre dospelých.

www.unicare.sk

Mymamy.sk - materské centrum MYMAMY

Mymamy.sk - materské centrum MYMAMY

Na stránke nájdete činnosť materského centra MYMAMY, rady pre mamičky na materskej dovolenke. Stránka je venovaná podpore dojčenia, laktačného poradenstva a tiež prípravy na pôrod a mnoho iného.

www.mymamy.sk

Stop autogenocide, juvenilna justícia

Stop autogenocide, juvenilna justícia

Táto stránka je vytvorená za účelom informovať verejnosť o hrozbách, nebezpečenstvách ktoré ohrozujú našu spoločnosť, rodiny, deti a ich výchovu.

www.stopautogenocide.sk

Wonderland - detské ihrisko

Wonderland - detské ihrisko

Detské interiérové ihrisko Wonderland ponúka útulný priestor na hranie pre deti. Skladá sa z dvoch oddelených ihrísk pre deti do 3 rokov a deti nad 3 roky. Nechýba ani trampolína, vzduchové delá, šmýkačky, stena na kreslenie či autíčka.

www.wonderlandpo.sk

Súkromná skôlka Dostojevského

Súkromná skôlka Dostojevského

Sme novootvorené detské centrum poskytujúce starostlivosť pre deti od 2 do 6 rokov. Kladieme dôraz na výuku ruského a anglického jazyka. Počas celého dňa sa o deti starajú kvalifikované pani učiteľky.

www.dcdostojevskeho.sk

sportcentrum sloník ryja

sportcentrum sloník ryja

Športcentrum je určené pre ľudí, ktorí chcú vylepšiť svoju postavu, zlepšiť svoje zdravie prostredníctvom zábavnej formy, ktorá zvýši hladinu endorfínov a zredukuje nadmerné množstvo kalórii. Súčasťou toho je aj detské interiérové ihrisko. Mini bar.

sportcentrumslonik.eu

YOU & ME, s.r.o.

YOU & ME, s.r.o.

Česko -anglická Montessori školka Praha 10. Poskytujeme otevřenou školu, hudební kurzy Yamaha, psychomotorický vývoj pomocí metody Play Wisley. Individuální přístup k dětem s metodou Montessori. Přijímáme děti i v průběhu roku, pořádáme letní tábory.

www.you-me.cz

Jasle a škôlky

Jasle a škôlky

Zoznam jaslí, škôlok, detských centier a zariadení poskytujúcich služby v oblasti starostlivosti o deti. Blogy o deťoch, bazár a ponuka práce. Rady a skúsenosti pre mamičky.

www.jasleaskolky.sk

Súkromné detské centrum Jahôdka

Súkromné detské centrum Jahôdka

Nová súkromná materská škola, ktorá poskytuje nadštandardnú starostlivosť a predškolské vzdelanie pre deti od 3 do 6 rokov v bezpečných priestoroch budovy Auris v Banskej Bystrici.

www.jahodkasdc.sk

Škôlka Vysnívaný domov

Škôlka Vysnívaný domov

Najlepšia škôlka pre vaše deti. Ponúkame 24h starostlivosť, máme vlastnú kuchyňu a nové priestory. Z bohatej ponuky krúžkov si vyberie každé dieťa. Mumoriadne služby ako doliečenie neinfekčného dieťaťa, alebo odvodz/dovoz detí.

www.vysnivanaskolka.sk