Dnes je streda, 18. február 2015, Jaromír, zajtra Vlasta

Surf.sk Vzdelávanie, Školy Literatúra

Literatúra

Prinášame vám najaktuálnejšie stránky z kategórie Literatúra.

Nájdených: 36 stránok pre Literatúra

eKnižky.sk - internetové kníhkupectvo TOP: 1x

eKnižky.sk - internetové kníhkupectvo

Široký výber kníh v elektronickej podobe za najvýhodnejšie ceny.

eknizky.sk

Vinlit

Online magazín nielen o súčasnej literatúre... Prostredníctvom nášho magazínu vám budeme prinášať recenzie na výborné tituly, rozhovory s autormi rôzneho rangu, články o starších knihách, zaujímavé témy z poľa literatúry a ešte omnoho viac.

www.vinlit.sk

auraknihy.sk

Kníhkupectvo Aura - predaj širokej ponuky kníh rôznych kategórii prostredníctvom internetového obchodu www.auraknihy.sk Okrem kníh máme v ponuke aj spoločenské hry a 3D Puzzle. Viac informácii na info@auraknihy.sk

www.auraknihy.sk

Dexorix - Amatérska elektrotechnika

Vítam Vás na stránkach Dexorix- Amatérska elektrotechnika. Web ssjh.sk/dexorix vznikol v roku 2010 počas môjho štúdia na strednej odbornej škole J. Henischa a jeho hlavným cieľom je propagácia a rozvoj elektroniky, elektrotechniky a výpočtovej techniky či už v oblasti vzdelávacej ako aj praktickej. Stránka zahŕňa v sebe niekoľko zaujimavých návodov a postupov, konštrukcií a noviniek zo sveta elektroniky, elektrotechniky a výpočtovej techniky ako aj teórie z oblasti elektrotechniky, fotodokumentácie a veľa iného. Zámerom tohto webu je, aby článkom, schémam a zapojeniam porozumelo čo najviac ľudí - domácich kutilov so základnými vedomosťami, prípadne aj odborníkov z oblasti elektroniky, elektrotechniky a výpočtovej techniky.

ssjh.sk/dexorix

Top knihy.sk - internetové kníhkupectvo

Najnovšie bestsellery s výraznými zľavami a okamžitou dodávkou bez čakania. Výhodné komplety a zaujímavé akcie.

www.topknihy.sk

Bilingual.sk - Angličtina

Kurzy angličtiny. Anglicko-slovenská beletria so zvukom nahovorená anglicky hovoriacimi rozprávačmi. Angličtina, ruština, nemčina, francúzština a slovenčina zadarmo pre začiatočníkov vďaka dobrovoľníkom z rôznych krajín sveta.

www.bilingual.sk

Enjoyable-English.eu - angličtina pre deti

Knihy Enjoyable English je populárno-náučná literatúra pre deti. Naučte sa angličtinu prostredníctvom hier, básničiek a rôznych zaujímavých aktivít.

www.enjoyable-english.eu

Knihcentrum.sk - online kníhkupectvo

Online kníhkupectvo ponúkajúce knihy, učebnice, slovníky, kalendáre a mapy za výhodné ceny.

www.knihcentrum.sk

Pre školy.sk – internetový obchod s knihami a učebnými pomôckami

Cieľom internetového obchodu je ponúknuť veľký výber kníh a učebných pomôcok na jednom mieste a tým uľahčiť prácu s vyhľadávaním titulov našim zákazníkom a vďaka ľahkej orientácii na našom portáli nakupovať pohodlne a v čase, ktorý vám vyhovuje.

www.preskoly.sk