Stránka www.surf.sk je na predaj. V prípade záujmu kontaktuje info@webring.sk

Dnes je nedeľa, 21. september 2014, Matúš, zajtra Móric

Surf.sk Vzdelávanie, Školy Internetové kurzy

Internetové kurzy

Prinášame vám najaktuálnejšie stránky z kategórie Internetové kurzy.

Nájdených: 79 stránok pre Internetové kurzy

<< predošlá 1 2 3 4 5 ďalšia >>

Čo nové v IT?

Čo nové v IT?

Sme firma, ktorá poskytuje onliny kurzy v oblasti IT. Vieme vás naučit nie len základy každej kancelárskej práce s balíkom Microsoft Office 365, ale aj pokročilé programovacie jazyky Java, JavaScript. Pôsobíme až v piatich slovenských mestách.

onlinekurzyblog.wordpress.com

Doučovanie nemčiny cez skype/internet

Doučovanie nemčiny cez skype/internet

Efektívne doučovanie nemčiny cez skype alebo internet - bez stresu, v pohodlí domova. Vhodné pre študentov aj dospelých. Doučovanie nemčiny v Kysuckom Novom Meste a okolí. Vyskúšajte 30 minútovú konzultáciu zadarmo.

www.nemcina-online.sk

WinnersBook - magazín plný osobního rozvoje, businessu a inspirace

WinnersBook - magazín plný osobního rozvoje, businessu a inspirace

Staňte se lepším člověkem, nechte se inspirovat, motivovat a dotáhněte svou kariéru co nejdále. Příběhy, inspirace, motivace, rady. To vše a mnohem více si přečtete na WinnersBooku.

winnersbook.cz

KOUČING - ŠKOLENIA - KURZY v Bratislave. AKO KOUČOVAŤ | TvojKouč.sk

KOUČING - ŠKOLENIA - KURZY v Bratislave. AKO KOUČOVAŤ | TvojKouč.sk

Ponuka Koučingu a Koučovania. Čo je Koučing alebo Coaching ? Rozvoj a vzdelávanie: kurzy komunikácie, kurzy koučingu, kurz leadership, manažérsky kurz, manažérske koučovanie, koučing manažérov, životný koučing, business coaching, individuálny koučing

spokojnizakaznici.sk

mivaqu

mivaqu

vedenie účtovníctva , kurzy účtovníctva , doučovanie AJ , FJ

mivaqu.6f.sk

Poôžeme Vám s daňovým priznaním

Poôžeme Vám s daňovým priznaním

Vypracujeme Vám daňové priznanie pre typ A a typ B. Jednoduché a rýchle vyplnenie cez náš online formulár. Už nemusíte kvôli daňovému priznaniu nikde chodiť, vyplníte si ho z pohodlia Vášho domova.

rychledanove.sk

Kurzy a Školenia - Bratislava | Cpps.sk

Kurzy a Školenia - Bratislava | Cpps.sk

Ponúkame kurzy, školenia, semináre v Bratislave a v rámci celého Slovenska. Najvýhodnejšia cena kurzov a školení. Nájdite si ten pravý kurz alebo školenie na web stránkach za nejlepšiu cenu. Ponuka: kurzy komunikácie, kurzy mediacie, kurz koucingu

cpps.sk

Nový Amos

Nový Amos

Nová štátna maturita online a zadarmo. Nový Amos ponúka maturitnej didaktické testy, písomné práce, zadania, výsledky, riešenie aj rady k štátnej maturite aj štátnym prijímačkám na stredné školy. Bezplatná príprava na maturitu s online kurzy.

www.novyamos.cz

Jan Markel

Jan Markel

Lektor, řečník a spisovatel. Autor knih 11 Zásad pravého vůdce, Jak se EFEKTIVNĚ připravit na pracovní pohovor a Peníze rostou na blogu. Zaměřuje se na psychologii přesvědčování, produktivitu a komunikaci. Vede rovněž semináře osobního rozvoje a copy.

www.janmarkel.cz

Maturita matematika

Maturita matematika

Maturita z matematiky online a zadarmo. Didaktické testy z matematiky sa zadaním testov a postupy riešenia príkladov maturity z matematiky všetkých matematických testov od roku 2010. Bezplatná on-line príprava na maturitu z matematiky.

www.statnimaturita-matika.cz