Dnes je štvrtok, 19. jún 2014, Alfréd, zajtra Valéria

Surf.sk Vzdelávanie, Školy Internetové kurzy

Internetové kurzy

Prinášame vám najaktuálnejšie stránky z kategórie Internetové kurzy.

Nájdených: 78 stránok pre Internetové kurzy

<< predošlá 1 2 3 4 ... ďalšia >>

Language & Partner, jazyková škola Trenčín

Jazyková škola Trenčín ponúkajúca kurzy angličtiny, študijné pobyty, angličtinu pre deti, online a Skype kurzy angličtiny, IELTS, TOEFL, CAE, FCE, ILEC. Príprava na maturitu, denné lekcie angličtiny zdarma a štúdium v zahraničí.

www.languagepartner.eu

Eseminare.sk - odborné semináre, školenia a workshopy

Centrum vzdelávania organizuje odborné semináre, kurzy, workshopy a školenia z oblasti účtovníctva a miezd, daní, práva, manažmentu, stavebníctva a techniky, BOZP pod záštitou uznávaných odborníkov.

www.eseminare.sk

A. School - škola angličtiny

Výučba anglického jazyka a preklady z angličtiny. One to one angličtina a Callanova metóda pre deti aj dospelých.

www.aschool.sk

Angličtinár.webs.com - angličtina cez internet pre stredoškolákov a dospelých

Angličtina cez internet poskytuje živý kontakt s učiteľom cez chat, Skype, e-mail, alebo telefón. Príprava na maturitu z anglického jazyka, TOEFL, vlastné programy podľa požiadaviek. Vysoká intenzita.

www.anglictinar.webs.com

Mediácia.net - odborná príprava mediátorov

Kurz mediácie - mediátor. Odbornú prípravu zabezpečujeme na základe akreditácie Ministerstva školstva SR formou prednášok, tréningov a dištančného štúdia - e-learning.

www.mediacia.net

Globdive

Ponuka potápačských,plaveckých a free divingových potrieb a vybavenia. Škola potápania-kurzy od začiatočníka až po profesionála. Služby,servis,dovolenky a výlety. plnenie fliaš stlačeným vzduchom,E-shop.Padi potápašská škola.

www.globdive.sk

VIRAL MEDIA s.r.o. – kvalitné počítačové služby pre našich zákazníkov

Spoločnosť VIRAL MEDIA s.r.o. sa zaoberá spracovaním počítačových služieb pre svojich zákazníkov. Dokážeme Vám ponúknúť kvalitný support pre komunikáciu s Vaším zákazníkom. Vytvoríme Vám internetovú prezentáciu, landing page Vášho produktu atd ...

brand4u.sk

Doučování Matematiky Online

Profesionální online doučování matematiky přes Skype. Odborná příprava na maturitu z matematiky, příprava na přijímací zkoušky z matematiky, příprava na písemky z matematiky. Kvalitně a v pohodlí Vašeho domova. Doučování matematiky online pro Vás.

www.doucovanimatematiky.com

Praktické kurzy a vzdelávanie online

Tipy na zaujímavé vzdelávacie info produkty, praktické online kurzy z oblastí ako zdravý životný štýl, osobný rozvoj, hobby, efektívne učenie jazykov a pod. Učte sa v pohodlí domova pomocou online video kurzov.

www.ako-na-to.sk

Formiax

Stránka obsahuje online kalkulačky a to matemematické, fyzikálne, ekonomické, právne a iné.

www.formiax.com