Dnes je nedeľa, 22. jún 2014, Paulína, zajtra Sidónia

Surf.sk Vzdelávanie, Školy Doučovanie

Doučovanie

Prinášame vám najaktuálnejšie stránky z kategórie Doučovanie.

Nájdených: 66 stránok pre Doučovanie

<< predošlá 1 2 3 4 5

Doučovanie.org - doučovanie na Slovensku

Doučovanie na Slovensku, doučovanie matematiky a informatiky.

www.doucovanie.org

Riešené príklady z matematiky a interaktívne testy na TESTOKAZI

Viac ako 5000 vyriešených príkladov z učiva základnej školy, interaktívne testy z matematiky, interaktívne testy z fyziky, interaktívne testy z geografie,interaktívne testy z informatiky, zábavné testy, testovanie 9, testovanie 5, riešené príklady z matematiky, riešené príklady z fyiky, riešené príklady z testovania 9, riešené príklady z testovania 5, interaktívne hry na matematiku, prípravy na vyučovanie matematiky, prípravy na vyučovanie fyziky, prípravy na vyučovanie geografie, príprava na prijímacie skúšky, zbierky úloh z matematiky, písomky z matematiky. Viac ako 300 on-line testov na prípravu na Testovanie 9.

testokazi.hol.es

Doučování Matematiky Online

Profesionální online doučování matematiky přes Skype. Odborná příprava na maturitu z matematiky, příprava na přijímací zkoušky z matematiky, příprava na písemky z matematiky. Kvalitně a v pohodlí Vašeho domova. Doučování matematiky online pro Vás.

www.doucovanimatematiky.com

FlagWork

Kurzy všeobecnej aj obchodnej angličtiny, preklady textov a tlmočenie do Európskych jazykov od Anglickej školy Flagwork - experta na individuálne aj skupinové firemné jazykové kurzy.

flagwork.sk

Doučovanie nemčiny cez skype/internet

Efektívne doučovanie nemčiny cez skype alebo internet - bez stresu, v pohodlí domova. Vhodné pre študentov aj dospelých. Doučovanie nemčiny v Kysuckom Novom Meste a okolí. Vyskúšajte 30 minútovú konzultáciu zadarmo.

www.nemcina-online.sk

Róbert Ďurec doučovanie excel a informatiky

Poskytujem doučovanie Informatiky, ako aj doučovanie pre Excel, Word, Powerpoint. Tipy a triky pre zefektívnenie práce s počítačom. Pomoc s úlohami v Exceli v práci, či škole. Hlavne Bratislava, Žilina

robertdurec.com

Róbert Ďurec doučovanie excel a informatiky

robertdurec.com/

mivaqu

vedenie účtovníctva , kurzy účtovníctva , doučovanie AJ , FJ

mivaqu.6f.sk

Nový Amos

Nová štátna maturita online a zadarmo. Nový Amos ponúka maturitnej didaktické testy, písomné práce, zadania, výsledky, riešenie aj rady k štátnej maturite aj štátnym prijímačkám na stredné školy. Bezplatná príprava na maturitu s online kurzy.

www.novyamos.cz

Mundis - jayzková škola

Jazyková škola Mundis ponúka pre všetky vekové kategórie a úrovne jazykové kurzy anglického, francúzskeho a španielskeho jazyka. Zároveň pre žiakov a študentov ZŠ, SŚ a VŠ zabezpečuje doučovania z cudzích jazykov a z ďalších predmetov.

mundis.sk