Dnes je piatok, 19. september 2014, Konštantín, zajtra Ľuboslav, Ľuboslava

Surf.sk Vzdelávanie, Školy Doučovanie

Doučovanie

Prinášame vám najaktuálnejšie stránky z kategórie Doučovanie.

Nájdených: 66 stránok pre Doučovanie

<< predošlá 1 2 3 4 ďalšia >>

Aristo - odborné doučovanie a kurzy matematiky a jazykov

Tím odborníkov z FMFI UK odborne doučuje matematiku a fyziku všetkých úrovní. Prípravné kurzy matematiky na prijímačky na VŠ a skúšky v 1.-2. ročníku VŠ. Riešenie zadaní a príkladov aj na diaľku. Kurzy cudzích jazykov pre firmy.

www.aristo.sk

Angličtina-Preklady

Ponúkam veľmi kvalitné hodiny anglického jazyka pre všetky vekové skupiny s akýmkoľvek stupňom ovládania angličtiny. Anglický jazyk ovládam na úrovni materinského jazyka a mám 25 ročnú skúsennosť s anglicky hovoriaceho prostredia (USA). Vyučovanie osobne v Rimavskej Sobote, alebo cez Skype kdekoľvek.

www.anglictina-preklady.sk

MatematikaCielene

Doučovanie matematiky a fyziky - všetky úrovne. Pripravujeme na písomky, zápočty, skúšky či reparáty. Doučovateľmi sú TOP študenti z Fakulty matematiky, fyziky a informatiky UK.

matematikacielene.sk

Pohodová matematika.sk - precvičovanie matematiky

Vysvetlenie a precvičenie učiva matematiky ZŠ a SŠ. Zbierka neriešených príkladov a testov. Opakovanie na prijímacie skúšky na SŠ a VŠ a príprava na maturitu. Niekoľko vtipov a úsmevných príhod.

pohodovamatematika.sk

Doučovanie na prijímacie skúšky na LF

Ak hľadáte špičkové a kvalitné doučovanie z biológie prípadne chémie na prijímacie pohovory na lekárske fakulty, ste na správnej adrese. Kvalifikovaní a skúsení lektori pôsobiaci na VŠ s dlhoročnými skúsenosťami sú vám k dispozícii.

doucovanievs.tym.sk

Vallis.sk - jazyková škola, Trnava

Jazyková škola Vallis ponúka jazykové kurzy, preklady, tlmočenie a doučovanie pre verejnosť, firmy a individuálnych študentov.

www.vallis.sk

Študentík.slovakforum.net - učivo, projekty a zábava

Učivo, projekty a zábava.

studentik.slovakforum.net

Aj-konverzácie - doučovanie a konverzácie v angličtine

Ponuka doučovania anglického jazyka a konverzácie pre mierne pokročilých a pokročilých študentov pomocou individuálnych lekcií.

www.aj-konverzacie.szm.com

Angličtinár.webs.com - angličtina cez internet pre stredoškolákov a dospelých

Angličtina cez internet poskytuje živý kontakt s učiteľom cez chat, Skype, e-mail, alebo telefón. Príprava na maturitu z anglického jazyka, TOEFL, vlastné programy podľa požiadaviek. Vysoká intenzita.

www.anglictinar.webs.com

Kvalitné doučovanie

Inzertný server so zameraním na ponuky a dopyty doučovania. Pridanie inzerátu zdarma.

www.kvalitnedoucovanie.sk