Dnes je streda, 18. február 2015, Jaromír, zajtra Vlasta

Surf.sk Vzdelávanie, Školy Doučovanie

Doučovanie

Prinášame vám najaktuálnejšie stránky z kategórie Doučovanie.

Nájdených: 65 stránok pre Doučovanie

1 2 3 ... ďalšia >>

LINGUA CREDO TOP: 15x

LINGUA CREDO

Vzdelávacie centrum so zameraním na anglický a slovenský jazyk. Individuálne doučovanie podľa potrieb, jazykové vzdelávanie učiteľov - neangličtinárov, anglický klub detí. Lingua Credo je partnerom rodičov pre vzdelávanie detí.

www.lingua-credo.sk

Martin Ulbrich - publicista v oblasti školstva a vzdelávania TOP: 15x

Martin Ulbrich - publicista v oblasti školstva a vzdelávania

Martin Ulbrich - osobní www stránky publicisty, příležitostného individuálního lektora němčiny nebo organizátora hudebních akcí.

martin-ulbrich.cz

Doučovanie

Doučovanie matematiky, fyziky, angličtiny, nemčiny, akéhokoľvek jazyka. Príprava na prijímacia a záverečné skúšky všetkých typov škôl.

www.doucovanie.eu

Angličtina pre samoukov

Angličtina pre samoukov (online) + slovník, všetko nahovorené hovorcom v rodnom jazyku, gramatika, cvičenia, rôzne možností precvičovania slovnej zásoby + výuka posluchom.

anglicky.100pro.biz

Výučba jazykov a prekladateľstvo

Vyučovanie angličtiny, slovenčiny a literatúry, slovenčiny pre cudzincov z anglicky hovoriacich krajín, korektúry textov a preklady z a do angličtiny.

www.filip-en.eu

Anglicky efektívne - doučovanie angličtiny

Doučovanie a výuka anglického jazyka. Príprava na prijímacie pohovory, maturity, reparát a kontinuálna výuka jazyka formou konverzácie, cvičení, gramatiky a podľa individuálnych potrieb.

anglickyefektivne.webnode.sk

Doučovanie vzdelávanie.sk

Prehľadný zdroj informácií z oblasti doučovania a vzdelávania. Aktuálny zoznam inzerátov obsahujúci ponuky a dopyty z celého Slovenska.

www.doucovanie-vzdelavanie.sk

Naucma.sk - vzdelávací portál

Vzdelávací portál pre každého. Môžeš sa stať amatérskym lektorom a učiť ostatných čokoľvek v čom si dobrý alebo sa stať študentom a naučiť sa niečo nové, prípadne si niečo zopakovať.

www.naucma.sk

Blog.doucovanie-vzdelavanie.sk - blog o vzdelávaní

Blog zameraný predovšetkým na témy z oblasti vzdelávania a školstva.

blog.doucovanie-vzdelavanie.sk

Angličtina-Preklady

Ponúkam veľmi kvalitné hodiny anglického jazyka pre všetky vekové skupiny s akýmkoľvek stupňom ovládania angličtiny. Anglický jazyk ovládam na úrovni materinského jazyka a mám 25 ročnú skúsennosť s anglicky hovoriaceho prostredia (USA). Vyučovanie osobne v Rimavskej Sobote, alebo cez Skype kdekoľvek.

www.anglictina-preklady.sk