Dnes je nedeľa, 21. september 2014, Matúš, zajtra Móric

Surf.sk Vzdelávanie, Školy Doplnkové vzdelávanie

Doplnkové vzdelávanie

Prinášame vám najaktuálnejšie stránky z kategórie Doplnkové vzdelávanie.

Nájdených: 67 stránok pre Doplnkové vzdelávanie

<< predošlá 1 2 3 4 5

the Bridge - právnická angličtina

the Bridge - právnická angličtina v starom meste v Bratislave vám ponúka vzdelanie v právnickej oblasti. Kurz prebieha individuálne a so skúseným lektorom.

thebridge.sk/kategoria-produktu/kurzy-anglictiny-pre-kazdeho/pravnicka-anglictina

Brick By Brick - unikátne centrum vzdelávania

Využite jedinečnú príležitosť a priveďte deti do kreatívneho vzdelavacieho centra Brick By Brick v Bratislave. Spájame zábavu so vzdelávaním, motivujeme deti a rozvíjame ich technické zručnosti za účelom ich osobného rozvoja.

www.brickbybrick.sk

Slovenská certifikačná spoločnosť, s.r.o.

Certifikácia systémov manažérstva podľa noriem ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 50001, vzdelávanie v oblasti manažérskych systémov a školenia interných audítorov, vykonávanie nezávislých auditov

www.skcs.sk

Everesta, s.r.o.

Jsme česká vzdělávací společnost. Zajišťujeme vzdělávací kurzy v oblastech práva, cizích jazyků, IT, ekonomie aj. Kurzy probíhají v místě klienta či v našich prostorách v Brně, Ostravě, Praze, Hradci Králové, Českých Budějovicích, České Lípě.

www.everesta.cz

Little Lane - výučba jazykov v hre

Slovenčina a angličtina formou zábavy a hry. Súbor 15 ucelených hier, 450 slov a 620 vetných spojení tvorí neobyčajný interaktívny nástroj na vzdelávanie detí. Výučba slovenčiny a angličtiny detí trendovo sa počas roka dopĺňa o ďalšie novinky.

www.littlelane.eu

SUVko s.r.o.

Učíme ľudí podnikateľsky myslieť a ako zvýšiť svoju hodnotu na trhu práce. Pre nezamestnaných a študentov teraz ZDARMA.

www.suvko.sk

PlayPiano - ako hrať na klavír

Táto stránka sa venuje tým, čo sa chcú naučiť hrať na klavíri, vôbec nič nevedia. Táto stránka Vás to naučí. Stačí na ňu kliknuť a začnite sa učiť. Je to bez registrácie a úplne zadarmo.

www.playpiano.6f.sk

PORT centrum hlbinnej psychológie, s.r.o.

Sme psychológovia a terapeuti, ktorí ponúkajú odborné služby v oblasti psychoterapie, poradenstva a psychodiagnostiky. Organizujeme zážitkovo - edukačné skupiny pre verejnosť a odborné semináre pre ľudí vzdelávajúcich sa v hlbinne orientovanej psychoterapii.

www.portcentrum.sk

Vyriešené matematické príklady

Matematika v príkladoch: Končíš školu, čaká ťa monitor, maturita, prijímačky? Priklady.com je online zbierka príkladov, ktoré ti pomôžu pri príprave na prijímacie skúšky na SŠ aj VŠ. Priklady.com - stačí kliknúť a môžeš počítať.

www.priklady.com/sk

Generatív, s.r.o.

Firemné a verejné vzdelávacie kurzy a semináre - Košice, ako úspešne komunikovať, prezentovať, riadiť a predávať.

www.generativ.sk