Dnes je štvrtok, 19. jún 2014, Alfréd, zajtra Valéria

Surf.sk Vzdelávanie, Školy Doplnkové vzdelávanie

Doplnkové vzdelávanie

Prinášame vám najaktuálnejšie stránky z kategórie Doplnkové vzdelávanie.

Nájdených: 66 stránok pre Doplnkové vzdelávanie

<< predošlá 1 2 3 4 ďalšia >>

Vallis.sk - jazyková škola, Trnava

Jazyková škola Vallis ponúka jazykové kurzy, preklady, tlmočenie a doučovanie pre verejnosť, firmy a individuálnych študentov.

www.vallis.sk

Vik.sk - vzdelávacia a informačná kancelária

Vzdelávanie pre všetky vekové kategórie so všestrannou náplňou, prispôsobené podmienkam súčasného a budúceho stavu trhu práce.

www.vik.sk

Akademie Radka Karbana - Osobní rozvoj Praha

Jak dosáhnout úspěchu v životě, práci i byznysu? Akademie Radka Karbana aktivuje Vaše silné stránky a umožní Vám vyniknout v tomto světě. Dosahujte vyšší úrovně životě a naplnění mnohem rychleji! S námi to zvládnete díky pokročilým způsobům práce s p

www.radek-karban.cz

Riešené príklady z matematiky a interaktívne testy na TESTOKAZI

Viac ako 5000 vyriešených príkladov z učiva základnej školy, interaktívne testy z matematiky, interaktívne testy z fyziky, interaktívne testy z geografie,interaktívne testy z informatiky, zábavné testy, testovanie 9, testovanie 5, riešené príklady z matematiky, riešené príklady z fyiky, riešené príklady z testovania 9, riešené príklady z testovania 5, interaktívne hry na matematiku, prípravy na vyučovanie matematiky, prípravy na vyučovanie fyziky, prípravy na vyučovanie geografie, príprava na prijímacie skúšky, zbierky úloh z matematiky, písomky z matematiky. Viac ako 300 on-line testov na prípravu na Testovanie 9.

testokazi.hol.es

Math problems and exercises with correct answers

Collection of tasks and exercises in mathematics. Solve the math problems such as how to convert units of length or how to make a power of complex numbers at Math-Exercises.com.

www.math-exercises.com

Doučování Matematiky Online

Profesionální online doučování matematiky přes Skype. Odborná příprava na maturitu z matematiky, příprava na přijímací zkoušky z matematiky, příprava na písemky z matematiky. Kvalitně a v pohodlí Vašeho domova. Doučování matematiky online pro Vás.

www.doucovanimatematiky.com

Vodiaci Pes

Vzdelávanie detí

bradatyvodiacipes.sk

Kurz lektor - lektorský kurz

Kurz lektor. Absolvujte náš akreditovaný lektorský kurz a staňte sa lektorom. Kurz Lektor Vás pripraví na prácu lektora po teoretickej aj praktickej stránke

www.kurzlektor.sk

KREABIRDJOBOX | Bezpaltné cestovanie

Kreabirdjobox bezplatné cestovanie vznikol ako školský projekt za účelom efektívnej SEO optimalázcie.

nf106.uniza.sk/~pspisak

bezbolestne učenie

Návody ako sa učiť. Informácie o celoživotnom vzdelávaní, rozvoji osobnosti a alternatívnom školstve. Informácie pre študentov a rodičov.

bezbolestneucenie.sk