Dnes je streda, 18. február 2015, Jaromír, zajtra Vlasta

Surf.sk Vzdelávanie, Školy Doplnkové vzdelávanie

Doplnkové vzdelávanie

Prinášame vám najaktuálnejšie stránky z kategórie Doplnkové vzdelávanie.

Nájdených: 65 stránok pre Doplnkové vzdelávanie

1 2 3 ... ďalšia >>

Účtovníctvo Partizánske, s.r.o.

TERAZ 30-50% zaplatíte menej, ako u konkurencii! Spracovanie a vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva, spracovanie miezd a personalistiky. Lektorská činnosť v oblasti účtovníctva. Bližšie info na webovej stránke.

www.uctovnictvo-partizanske.sk

Poznámky

Poznámky.

poznamky.717.cz

Ajuva.sk - vzdelávanie dospelých

Školenie kuričov, obslúh plynových a tlakových zariadení, odborné prehliadky a revízie. Výkon technika BOZP, PO, odborné prehliadky kotolní, kontrola kotlov a vykurovacích sústav a spracovanie miestnych prevádzkových predpisov pre kotolne.

www.ajuva.sk

Future Education s..r.o.

Future Education s.r.o. je súkromnou vzdelávacou inštitúciou, pôsobiacou na trhu vzdelávania dospelých a detí. Na trhu práce ponúkame to, čo je najžiadanejšie pre ľudí, ktorí sa uchádzajú o prácu, alebo si chcú doplniť svoju kvalifikáciu - vzdelávani.

futureedu.eu

Ako to funguje.sk - vysvetlenie bežných aj nevšedných vecí

Krátke vysvetlenia na rýchle pochopenie.

www.akotofunguje.sk

Online výuka pre žiakov základných škôl

Eduportál - diktáty, testy, jazykové testy, slepé mapy, matematika - toto všetko online a zadarmo.

www.testy.eduportal.sk

Spoznaj históriu

Spoznaj históriu je stránka pre tých, ktorí neveria súčasnému systému a sú pripravení spoznať pravdu takú, aká naozaj je.

www.spoznajhistoriu.sk

Slohové práce - databáza slohových prác

Databáza slohových prác

www.cesky-jazyk.cz/slohovky

Naucma.sk - vzdelávací portál

Vzdelávací portál pre každého. Môžeš sa stať amatérskym lektorom a učiť ostatných čokoľvek v čom si dobrý alebo sa stať študentom a naučiť sa niečo nové, prípadne si niečo zopakovať.

www.naucma.sk

Nova Intereal - mzdové účtovníctvo a personalistika

Vedenie a spracovanie mzdového účtovníctva, personálnej agendy, metodické poradenstvo. Kompletné vedenie mzdového účtovníctva pre malé, stredné aj veľké subjekty. Mzdy a personalistika, výpočet mzdy, ročné zúčtovanie, mzdové účtovníctvo, účtovníctvo. Organizovanie kurzov a akreditovaných rekvalifikačných kurzov mzdového účtovníctva a personalistiky.

www.novaintereal.com