Dnes je piatok, 19. september 2014, Konštantín, zajtra Ľuboslav, Ľuboslava

Surf.sk Vzdelávanie, Školy Diplomové práce

Diplomové práce

Prinášame vám najaktuálnejšie stránky z kategórie Diplomové práce.

Nájdených: 61 stránok pre Diplomové práce

<< predošlá 1 2 3 4 5

Podklady.sk

Ponúkame a vypracujeme pre Vás prezentácie, seminárne práce, PR články, bakalárske práce, diplomové práce, preklady a korektúry. Podľa Vašich požiadaviek Vám pridelíme kvalitné odborníka na vypracovanie podkladov.

www.podklady.sk

www.ProMind.sk

štatistická analýza dát do záverečných prác, prehľadné grafické spracovanie výsledkov výskumu, konzultácia metód, online dotazník na zber dát.

www.promind.sk

Vypracuj.sk

Poskytujeme pomoc pri zápočtoch a skúškach, online doučovanie, metodické vedenie, pomoc a rady s vypracovaním zadaní, projektov, semestrálnych prác a bakalárskych prác.

www.vypracuj.sk

Písanie atestačnej práca

Konzultácie k atestačnej práci u nás zadarmo. Poradenská a konzultačná činnosť. Príprava a vypracovanie podkladov k atestačnej práci.

pracabezprace.sk/sk/typy-podkladov/atestacna-praca

Vypracovanie diplomovej práce

Všetky užitočné informácie o písaní diplomovej práce nájdete na našej stránke. Ak si neviete poradiť s napísaním diplomovej práce. Podklady pripravíme za Vás. Poskytujeme neplatené odborné konzultácie.

pracabezprace.sk/sk/typy-podkladov/diplomova-praca

myslimstatisticky.sk

štatistika trochu inak

myslimstatisticky.sk

Sociálna práca | diplomové a bakalárske práce

Potrebuješ pomoc s diplomovou prácou v odbore sociálnej práce. Sme úzko špecializovaný tím, ktorý ti pomôže vypracovať podklady diplomovej práce v odbore sociálna práca. Sme jediní svojho druhu na Slovensku a špecializujeme sa na sociálnu prácu.

www.socialna-praca.sk

Písanie zaverečných prác

Ponúkame vypracovanie podkladov pre každý druh záverečnej práce. Spolupracujeme s odborníkmi z rôznych odborov pri vypracovaní podkladov pre študentské práce (seminárna práca, bakalárska práca, diplomová práca, rigorózna práca, dizertačná práca,MBA).

pisaniezaverecnejprace.weebly.com

Seminárky a iné školské práce

Vypracujeme kvalitné podklady pre rôzne druhy školských prác. Ak nestíhate v rámci školy niečo dokončiť, neváhajte a kontaktujte nás.

eseminarky.sk

ZioTech - Portál služieb

Počítačové služby, oprava, údržba, správa PC a notebookov, poradenstvo pri nákupe výpočtovej techniky. Úprava seminárnych prác, bakalárske, diplomové, rigorózne práce.

ziotech.sk